Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit válasszak? Talán az...

Mit válasszak? Talán az életem lefolyása változhat meg a most következő döntésem, döntéseim által

Figyelt kérdés

Sziasztok


Lehet hogy a dolgokat túldramatizálom,de mégis úgy gondolom számomra ez égető probléma, Gyorsan el is magyarázom mi a lényeg.

Jelenleg 20F vagyok ,az életkorom ne tévesszen meg ,nagyon sok mindent kiprobáltam eddig ,munka terén iskola terén egyaránt. Dolgoztam nyomdában,konyhákban,épitkezéseken,irodákban,mezőgazdasági munkák garmadája , különféle keresztény szervezeteknél mind magyarországon, Németországban több mint egy évet dolgoztam szintén keresztény szervezetnél a végén kis fönök voltam de ez nem leényeg. Most decemberben hazajöttem ,mert ténylegesen tanulni szeretnék itthon valamit ,amivel jobb munkám lehet a késöbbiekben. Gondoltam a turisztikára mind főiskolai mind pedig okj szinten .Átolvastam a további lehetőségeket a felvi.hu de a többi földrajz meg történelem amit tényleg szeretek ,ezekkel éhen fogok halni xddddd. Persze a jo szakember mindenhol kincset ér nem mondom xddddd.

A másik véglet pedig ott van hogy érzem magamban a tüzet ,mindig utazni uj tájakat uj embereket szeretnék megismerni,a nyelveket tanulmányoznám + vallás. Mostanában hivtak Mexikoba meg Angliaba is .Őszintén egy kicsit félek, ha valaki megkérdezné mitől rettegek igazán ezt válaszolnám---

Rettegek attól hogy álmaimat nem tudom elérni ,tényleg mindig arra törekszek hogy a leges legvégén elmondhassam én megcsináltam mindent a maximumot hoztam ki magambol ,mindent kiprobáltam amit kiakartam . Szokszor elbuktam mindig a kritikus pillanatokban,amikor ténylegesen azt hittem sikerült egy adott helyen megragadnom ,de tévedtem . Persze eleinte minden szép és jó például a munkahelyeken ,de magam sem értem egy idő után olyan mintha minden feje tetejére állna egyszerüen belebukok. Ne értsétek félre sok mindent elérek ezeken a helyeken már eddig is sok mindent tanultam ezekből,de bánt nem találom a helyemet a világban,

Várom a tanácsaitokat ,megfogadom őket,

Lehet egy kicsit nyakratekert lett ez a kérdés ,nézzétek el nekem nagy káosz van idelent



2017. dec. 8. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni mert fogalmad nincs mit akarsz. Más ha azt kérdeznéd milyen szakmát tanulj. Akkor biztos könnyebb lenne választ adni.
2017. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a semmit, mindenki sok kommentet kap. Néztem pár idiota kérdést arra tobb oldalnyi komment került,nem értem
2017. dec. 29. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nincs valasz mert nincs mire valaszolni. Szerintem tedd fel meg egyszer a kerdest ugy hogy fokuszalsz valamire.
2017. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!