Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mikre vágysz a leginkább?

Te mikre vágysz a leginkább?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embernek vannak vágyai, úgy hallottam segít, ha leírjuk ezeket.

Olyan dolgokra gondolok főleg, aminél nem igazán számít a pénz, ha sokba kerülne is megvennéd, mert vágysz rá, fontosnak érzed.

Én is leírom a sajátjaimat, hogy ihletet adjon nektek a sajátotok megfogalmazásához :)


Olyan dolgokat írok le, amikről ritkán beszélek másoknak, mert kinevetnek, lehúznak, de ezekre komolyan vágyom. Azt szeretném, hogy mivel ez az oldal teljesen név nélküli, így ti is bátran írjátok le a vágyaitokat, engedjétek szabadjára a fantáziátokat! :)


Ház:

-Szeretnék csendes környéken egy modern, design-os passzívházat geotermikus fűtéssel, hőszivattyúval, inverteres napelemekkel, napkollektorral és saját szaunával, hideg merülővel, sóbarlanggal, olvasószobával, japán stílusú kerttel, ami megnyugtat. Így nem igazán kellene aggódnom számlák miatt, mert nem nagyon lennének (max internet, meg telefon, TV-t sem nézek..) Sokan vágynak, de én pl saját úszómedencére pl nem vágyom. Magamnak sem akarnék hazudni azzal, hogy olyat mondanék, aminél nem érzem, hogy megdobogtatja a szívem.


Autó:

-A garázsomba szeretnék egy Tesla Model S P100D-t. Lenyűgöz ez az autó szinte minden szempontból. A hatótáv meg nálam nem számít, mert még, ha hosszú utakra is kellene mennem, akkor is simán beleférne nekem az, hogy 2 órára megálljak valahol tölteni.

Vagy..

Volvo S90 T8 AWD Plug-In Hybrid. Autóban nekem ez a Tesla mellett nagy álmom. Elegáns, biztonságos, kényelmes, gyors, csendes. Minden ami nekem kell. Ennél még a hatótáv sem probléma, mint a Tesla esetében. Sosem vágytam BMW-re, Mercire, v egyéb más presztízs márkákra, ugyanakkor nem ítélek el senkit sem aki igen, mindenki más. :)



Egyéb: Ezeken kívül sok külön vágyam nem igazán van, persze szívesen utaznék különböző helyekre, de ettől jobban motivál az, hogy sose kelljen a kaja miatt aggódnom :)

Megtehessem, hogy minden nap változatosan egyek finom és egészséges ételeket, megfelelő mennyiségben, minőségben és ne nekem kelljen bajlódni az elkészítésükkel :)


24F



2017. dec. 9. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen helyre beházasodni, mondjuk havi 1 millió dolláros tőkejövedelemmel:

https://www.youtube.com/watch?v=tOjJ2BhKCnw

2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Arra hogy egyedül éljek. Senki nem kér számon,nem okoskodik.
2017. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Szeretnék egy kisebb kertes házat hogy lehessen végre kutyám.
2017. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Arra,hogy ne diszkriminálják a férfiakat! Egyenlően kell bánni mindenkivel!
2017. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Autó és ház: egy mobilházat szeretnék, tudod, amit autóval húznak. Az autó teljesen mindegy, hogy milyen lenne. A lényeg, hogy ne sűrűn robbanjon le alattam. Bár ha azt nézzük, úgyis ott lenne a házam, szóval semmi gond.

Egyéb: emellett szeretnék egy kutyát menhelyről persze, azt, amelyik a legtöbbet szenvedett és senki nem fogadná már örökbe.

Én is szívesen utazgatnék különböző helyekre, legfőképp olyanokra, ahova más nem szívesen. A kaja mindegy. A legjobb lenne, ha saját magam szedegethetném össze, ami kell.

2017. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nők szexre vágynak,mert nekik nagyobb a vágyuk!
2017. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!