Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leginkább lányok válaszára...

Leginkább lányok válaszára lennék kiváncsi! Miért ilyen zavaros az egész?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatal vagyok(pontos kort nem mondok)és persze szűz.Viszont olyan furcsa hogy körülöttem mindenkinek van fiúja,csak nekem nem,ezért elgondolkoztam hogy miért nem.És rájöttem hogy még nem volt soha olyan fiú aki igazán tetszett volna,megfogott volna benne valami.Azóta van egy fiú aki úgy érzem hogy tetszik,de valójában nem vagyok és nem is volta soha tisztában az érzéseimmel.Azt olvastam,hogy a magasabb inteligenciájú lányok nehezebben találnak párt,mert nagyobbak az igényeik.Ezzel nem azt akarom mondani hogy nekem túl nagy az inteligenciám,de tényleg suliba a legjobbak közt vagyok.Ezzel nyugtatom mindig magam,mert colt egy időszak amikpr a sok kétségbeesés miatt azt hittem hogy lezbikus vagyok,de valahogy még mindig nem tudom pontosan hogy mi van.Eléggé meg vagyok zavarodva.

2015. júl. 13. 18:31
 1/10 anonim válasza:

az hogy ki mennyire jó csaj az alternatív vélemény.


Az én sulimban annó középiskolában votl egy lány külső szemmel tudtam hogy mindneki csorgatja rá a nyálát, valójában tökjó belső és külső tulajdonságai voltak, de hihetetlenűl kétszínű ember, és nagyon szeret visszaélni (befolyásolni a tanárokat), sőt, egója olyan magason van... egyébként is mindig haszonleső volt.


Szóval ettől számomra egy értéktelen valaki lett. Bottal se érnék hozzá, független hogy sokáig néztem rá úgy mint "a világ legjobb nőjére."

2015. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gyújts a környezetedben teamécseseket, az kiűzi a szellemeket, amik meggátolnak mindent.


Lehet hogy hiperszuper szép vagy és nem volt még pasid...ismerek ilyet.


De nem is volt olyan fiú akivel jártál? Vagy olyan nincs a környezetedben akire sokszor gondolsz, sokszor megmosolyogtat stb??


Hány éves vagy amúgy? 18ra tippellek így elsőre.

2015. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezetfoghatunk. Szivesen beszélgetnék veled, ha gondolod írj. :)
2015. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel kb a kétségbeesésen kívül. Pacsi. :D
2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2.szuper szép lány teljesen szubjektív dolog suerintem.Mint írtam,de igen,van olyan fiú aki tetszik,sokszor megmosolyogtat,de nem hiszem hogy szeretne többet mint barátság

3.fiú/lány?

2015. júl. 13. 19:35
 6/10 A kérdező kommentje:
4.Pacsi:DD
2015. júl. 13. 20:07
 7/10 anonim válasza:
Nyugi. Ha fiatal vagy, akkor végképp kár ezen agyalni. Próbálj ki minél több dolgot, olvass sokat, barátkozz olyanokkal, akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek mint te, és meglátod, hogy minden rendben lesz. Persze ezek ilyen "általános bölcseletek", de ha majd eltelik még pár év, és szembe jön veled életed (egyik) nagy szerelme, hamar rájössz, hogy nem olyan nagy varázslat, és visszasírod azokat az időket, amikor még bármit megtehettél. Utazz sokat, nézz király filmeket, csiszolgasd a stílusodat. És aztán amikor nem is várod, majd elkezdenek udvarolni a fiúk.
2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Rengeteget segítettél:)
2015. júl. 14. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed és válaszaid alapján, tök normálisnak tűnsz.

Szerintem most is vannak fiúk akik udvarolnak.


Annyi még az előzőhöz, hogy légy nyitott.

Mondjuk ugyanígy gondolkodtam 17-18 évesen, és most 23 évesen se talált meg még A fiú.

Egy valamit sose csinálj: Ne gyere össze valakivel azért, hogy elmondhasd hogy van pasid. Ha kell akkor úgy is jön, csak figyelj :)

2015. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Nem is akartam csak azért fiút,hogy elmondhassam hogy van!:)Még sosem tűnt fel hogy udvarolna bárki,de lehet hogy csak nem figyeltem:)Eléggé visszahúzódó vagyok:)Köszönöm a sok választ és a segítséget:)
2015. júl. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!