Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám a régi gyerekkor...

Hogyan tudnám a régi gyerekkori családi és sulis sebeket begyógyítani?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon sok veszekedés meg sok ehez hasonló dolog történt ami miatt apámmal egyátalán nincsen érzelmi kapcsolatom, anyával pedig éppen az volt a baj hogy minden próbáltam az én nyakamba zúdított kb 9-10 éves lehettem. Meg volt egy iszonyú nagy törés amikor csalódtam anyámban és ugye apám meg "nincsen" és akkor még nem beszéltem a gyerekkori szarságokról...
2017. dec. 15. 18:31
 1/1 kiviviki válasza:
Gyerekkorodban volt.Le kell zárni a múltat és folytatni a jelent,biztos vannak olyanok akik szeretnek téged és nem veszekednek veled.Ha pedig ugy érzed valakinek ezeket el kell mondanod és jobban éreznéd amagd miatta akkor ajánlom a pszichológust.;)
2017. dec. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!