Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet rajtam segíteni még?

Lehet rajtam segíteni még?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és az a gond hogy meleg vagyok. Erre akkor jöttem rá mikor meleg videókat kezdtem el nézni.Csak engem az bánt hogy én családot szeretnék barátnőt gyerekeket de így nem lehet!! Mi lesz velem később akkor? Kérlek segítsetek
2010. jún. 3. 15:08
 1/5 anonim válasza:
attól, hogy meleg videókat nézel még nem vagy meleg! és arra, hogy nem vagy meleg az is utal, hogy családot, barátnőt, gyereket szeretnél! szóval ne etesd magad azzal, hogy meleg vagy.. mert csak beeteted magad..
2010. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előzőnek teljes mértékben igaza van, nem vagy meleg szerezz minél hamarabb egy barátnőt
2010. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik biszexualitás is.

Ha "rájöttél", hogy meleg vagy, akkor az vagy, ha másként érzel, akkor meg nem.

Miért kellene segíteni??Ez nem betegség, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

Hogy mit hoz az élet, azt ember nem tudja előre megmondani.

2010. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat manszturbálsz és ezért nem izgat fel már egy megszokott nöi popsi.Ugye igy van!?

Nem vagy meleg.Probálj lányok közelébe férközni,s márolj egyet,s meglásd semmi bajod.

Én tom.Sajnos.

2010. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az igazság!! Remeljuk ez majd segít mármint a tanácsod. Köszi a válaszokat.
2010. jún. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!