Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért röhögnek rajtam az...

Miért röhögnek rajtam az emberek? :S

Figyelt kérdés
Borzasztó elveszik az életkedvemet teljesen. Bárhol avgyok bárhova megyek mindig vkik kiröhögnek.Nem képzelem be! Nem vagyok túlzottan kövér,nem vagy túl alacsony,sem magas,sem vékony,próbálom követni a divatot..nem evszek fel neon zöld polót meg rózsaszín gatyát:S semmi feltűnőt,néha egy kis smik..szempillaspirál és szemceruza a max. nem vagyok pattanásos..semmi feltűnő. Mégis kiröhögnek. Főleg az ilyen csőgatyás magassarkús agyon sminkelt lányok meg a szintén csőgatyás converse cipős fiúk.. Mi a bajuk velem?:S Annyit írjatok nekem,hogy ti ha kiröhögtök vkit,akkor mi az oka?
2011. aug. 5. 18:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Élvezik hogy valakit piszkálhatnak,mert látják rajtad hogy felveszed.Mint én. :( Gondolj arra hogy akik szeretnek úgy szeretnek ahogy vagy, ne akarj az olyan *** miatt megváltozni.Barátaid,családod sem nevet ki azzal törődj.

21/F

2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És te mióta adsz a csőgatyás magassarkús agyonsminkelt fiúk és lányok véleményére?


Engem is lenézett egy csomó ember amikor az olcsó, agyonhordott ruháimban bementem a Springfield-be, hogy vegyek egy normális 6 zsebes farmert.


Szóval a kőgazdagok mindig is lenézik a 'plebs'-t, nem kell túlzottan felfigyelni rá. Ha normálisnak érzed magad, akkor az vagy, és mindenki más az abnormális :)

2011. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
próbálj mereven visszanézni, lepd meg őket. próbáld lesz.rni a dolgot. nem könnyű de nem lehetlen
2011. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A csőgatyás, konzervcipőseket hagyni kell a francba. Szard le őket.
2011. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timberwolf ***** válasza:
100%
Nem szokásom senkit se kiröhögni, értelmesebb vagyok annál. Az ilyen sznob parasztokra nem kell odafigyelni, élvezik, ha valakit piszkálhatnak. Bezzeg, ha őket piszkálják, akkor már teljesen ki vannak akadva.
2011. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem személyesen veled van problémájuk, sokkal inkább önmagukkal. Hogy ne röhögjék ki őket, ők röhögnek ki másokat. Az önbizalomhiányukat azzal kompenzálják, hogy másokat fricskáznak, néznek, nevetnek ki. Esetleg valamilyen fájdalmuk vezetik le ebben a formában, a lehető legtöbb ember jókedvét, vagy egyáltalán élhető közérzetét megmérgezve. A nyomor társat akar.
2011. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
engem is kiröhögtek a suliban még tavaly :/ aztán elegem lett és az egész suli szeme láttára odamentem hozzá és megmondtam neki hogy vegyen vissza mert bajok lesznek :D azóta nem szekál senki hanem rendesen bánnak velem :D
2011. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy Csőgatyás adidaszcipős lányvagyok xĐ

Éss ha én kiröhögök valakit az a valaki általában én vagyok xĐ vagy valamelyk haverom .. Az Olyan idióta Plázacicák véleményére meg nem kell adni mint azok akik azzal szereznek maguknak örömöt hogy másoktol elveszik az önbizalmat illetve a jókedvet ..

Az Én elvem az hogy *Éld ugy a mai napod mintha azlenne az utolsó* Szard le azt hogy más mitgondol Rólad Csak ugy lehetsz boldog :D

Mindíg Lesznek olyanok akiknek nemtetszik az amit csinálsz vagy ahogy csinálod de Ne Érdekeljen..Te igy vagy Te..ha Bármitis máskép csinálnál elvesztenéd önmagad Hát netedd :) Az Igazi barátaid igyís szeretni fognak míg világ a világ

Fel a fejjel :D

2011. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Anyira nem akadtam ki ezen,csak addig a pillnatig esett szarul,amíg láttam,hogy rajtam röhögnek.Utána lesz*rtam.:) Csak így oylan érzésem van,hogy vmit nagyon rosszul cisnálok,ha kiröhögnek..Értitek ugye:S
2011. aug. 7. 11:33
 10/11 josek ***** válasza:

szerintem önértékelési zavarod van,,, az aki meg mást kiröhög, gondolom azt is sokan kiröhögték annó, és igy adja vissza, csak védekezik,, nézd meg a titok cimü filmet

vagy halgasd meg Balogh Béla 10 parancsolat cd-jét segithet

2011. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!