Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok hozzám hasonló...

Hol találok hozzám hasonló barátot/barátokat?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és hozzám hasonló barátokat szeretnék találni, de sajnos nem tudom hol és hogyan.


Elég introvertált személyiségem van. Nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit is, részben emiatt is van kevés barátom... "túl válogatós vagyok". Alapvetően elég érzelmes is vagyok, habár a személyiségemnek ezt a részét csak annak mutatok aki tényleg közel áll hozzám. Szeretnék olyan barátot/barátokat találni akik hasonlítanak rám vagy ha nem is hasonlítanak legalább megértenek. Jelenleg van néhány barátom de őket nem nevezném teljesen annak. Bár jól elvagyok velük és számíthatok rájuk mégsem tudok előttük teljesen megnyílni. Emellett van egy párkapcsolatom mostmár több, mint egy éve. Vele nagyon nyílt vagyok és ő elfogad olyannak amilyen vagyok, de úgy érzem túlságosan függök tőle. A legtöbbször ha találkozom valakivel vagy valakivel elmegyek valahova az ő. Nem helyettesíteni akarom őt egy baráttal, csak szeretnék néhány barátot mert sokszor úgy érzem így is magányos vagyok.


Élőben nagyon jól elbeszélgetek bárkivel de barátkozásban rossz vagyok. Volna esetleg valakinek ötlete hogyan barátkozzak új emberekkel? Vannak erre esetleg kimondott barátkereső oldalak?


Aki akar nyugodtan írhat is :) Akár fiú akár lány, nem igazán számít a nem, inkább a személyiség.


2018. jan. 1. 22:39
 1/3 anonim válasza:

Kb neten, de az sem olyan.

Ezt magadnak kell elintézni, menj olyan helyekre ahol a személyiségednek megfelelő embereket találsz.

Hova valósi vagy egyébként?

2018. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :)
2018. jan. 2. 19:29
 3/3 anonim válasza:
ha még aktuális én is budapesti vagyok és szívesen barátkoznék.
2021. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!