Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan "szeretitek" magatokat?

Ti hogyan "szeretitek" magatokat?

Figyelt kérdés
Utálni magad valamiért, felemlegetni a hibáidat, kritizálni magad az egyik legkönnyebb dolog és hát persze ahhoz, hogy kivül sugározz, először belül kell ragyogni szóval először meg kell békélned magaddal és szeretned kell magad. Ti hogyan értékelitek magatokat (a jó tulajdonságaitokat) Hogyan tudtok csak a jóra fokuszálni? Hogyan tanultátok meg szeretni magatokat?

2018. jan. 5. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Szódabikarbóna.
2018. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A szbikarbóna nekem is bevált
2018. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

"Hogyan tudtok csak a jóra fokuszálni? Hogyan tanultátok meg szeretni magatokat?"


Mindig le sz....m mások kritikáit és úgy élem az életem ahogy nekem jó. Hogy kinek mi a véleménye erről tetszik v sem neki nem izgat.

Bár az csöppet idegesítő mikor v ki litániát mond mert én nem akarok gyereket. Dacára annak h én soha nem szóltam be 1 gyerekesnek se és nem is fogok.


Kb így vagyok.

[link]


Egyébként az 1. dolog amit megbántak emberek a halálos ágyukon fekve az pont az volt h nem hallgattak a saját elképzeléseikre hanem mindig mások elvárásai szerint cselekedtek. Én nem esnék ebbe a hibába.

2018. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az önszeretgetés, és csak akkor merül fel ez a kérdés, ha úgy érzed nem kapsz elég elismerést másoktól, és ezért próbálod pótolni a kielégítetlen vágyadat az elismerésre, hogy komkrétan magadat dícséred. Ez a dolog el tud menni nagyon messzire, annyira, hogy az illetőnek teljesen felborul az önképe és egy hibátlan, nagyszerű, mások felett álló személynek hiszi magát. Nem fókuszálj semmire, inkább csak legyél tisztában a dolgokkal magaddal kapcsolatban, mert ha csak a rossz tulajdonságaidra gondolsz akkor nagy az esély a depresszió kialakulására, ha pedig csak a jóra, akkor ahogy fentebb is írtam, egy önelégült barom leszel, akit mindenki utál. Úgyhogy azt tanácsolnám, találd meg az összhangot.
2018. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!