Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűzek, írnátok magatokról? A...

Szűzek, írnátok magatokról? A jegy pozitív és negatív tulajdonságai hogyan mutatkozik meg az életetekben? Szeretitek magatokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
SEHOGY, MERT EZ BAROMSÁG! Ilyeneknek bedőlni... nevetséges. Már elnézést.
2017. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:'D
2017. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz ebben, miért vàlaszol?!
2017. júl. 23. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Én a csirkét szeretem és a dinnyét és a csirkeszósszal megtöltött dinnyét.
2017. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
A kritikai hajlamom létezik, a precizitásra való törekvés is. A rendszeretet nem párosul rendrakási motivációval (ezért inkább csak elméleti), és elég alacsony az önbecsülésem. Ezzel együtt igyekszem elfogadni magamat.
2017. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szüzek szeretik a tisztaságot, a rendet, okosak, visszahúzódóak, az ágyban elég passzívak, megvannak szex nélkül is.
2017. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Hogy megpróbáljon észhez téríteni, bár láthatólag ez reménytelen nálad.
2017. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen is működik.Én is szűz vagyok és tudok erről beszélni. Rám a kritikai hajlam is halmozottan igaz, mondjuk rendmániás is vagyok, első ha belépek egy rendetlen szobába, hogy kb 30 másodperc alatt rendet rakok a magam analitikus módján, akkor analitikus gondolkodás is jellemez, a túlzott fejben élés is, azaz szeretem irányítani, pontosabban nem is irányítani, hanem csak egyszerűen tudni a dolgokat. Szerintem az ilyen laza tipikus tüzes jegyeknek egy valóságos rémálom lehetek, mert nem vagyok túl laza meg spontán. Elég zárkózottnak is tűnök, meg hűvösnek, és tényleg az is vagyok. De ha valaki elnyeri a bizalmam, akkor nagyon komolyan veszem és hiszek az igaz barátságban. Intellektuális típus vagyok. Az önbizalommal nagyon hadilábon állok, meg az önmagam elfogadásával-szeretetével is, de igyekszik az ember..... Ez egy válságjegy, de nem cserélnék ha lehetne.

A tökéletességre való törekvés, precizitás (nagyon) is megvan bennem.

2017. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves előző, te rólam írtàl? Annyira tipikus én.

Itt be is bizonyosodott,hogy nem badàrsàg az asztrológia.

Én ráadàsul szűz aszcendessel lettem megàldva. 30 fölött az dominàl, egyszóval nincs esélyem...csak vicc volt.

Kezdem magam megszeretni.

2017. júl. 24. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez egy válságjegy"


Mit értesz azon, hogy válságjegy?

2017. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!