Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok ha utálnáto...

Kirkleander kérdése:

Ti mit csinálnátok ha utálnátok magatokat és az életeteket?

Figyelt kérdés
Miből merítetek erőt és önbizalmat? van kiút?

2018. jan. 6. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Annak idején, mikor utáltam magam és az életemet, akkor hozzá fogtam az önneveléshez, abból a célból, megváltozzak. A változás elkerülhetetlen volt ahhoz, h ne érezzem magam a bőrömben és az életemben vacakul. Az erőt innen merítem: "köszi, szenvedni már tudok, most hadd legyek egy kicsit jól, mert megérdemlem". Az önbizalom megjött menet közben magától, mert megtanultam örülni a részsikereknek is.


Kiút akkor van, ha csinálsz magadnak.

2018. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék változtatni.
2018. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ehhez nem kell sok önbizalom.

Ha most utálod az életed, és okosan változtatsz rajta, akkor csak jobb lehet.

2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyesen érintett vagyok, utálom az életem, mert rossz és magányos, utálom magam, mert képtelen vagyok változtatni rajta, nem találok kiutat. Fogalmam sincs miből merítek erőt. Videókat nézek, autót vezetek, pénzt költök amíg van, kb. ebből szerzem az összes örömöm. Korombelivel barátilag már nem tudom mikor beszéltem utoljára, talán évekkel ezelőtt lehetett. 2012 óta egy barátságnak nevezhető kapcsolatom sem volt, ezt biztosan tudom.
2018. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is olyan vok mint az előző csak én a sötét szobámban vegetálok mindig
2018. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legyetek erősek ti is. Muszáj mert más nincs . próbálom a jót látni de nehéz . nehezebb mint csak simán elfogadni a szart és ahogy mondtad vegetálni a sötétben.Akkor úgy legyen ,csináljunk kiutat. köszi
2018. jan. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!