Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-nők, ha újrakezdhetnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, ha újrakezdhetnétek az életeteket mit csinálnátok másképpen?

Figyelt kérdés
Pl egy válasz 90 éves nénitől: Töbet mosolyognék és több fagylaltot ennék.
2017. máj. 23. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jobban odafigyelnék a testemre és mindent megtennék azért, hogy én elégedett legyek saját magammal.
2017. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 RoseTyler ***** válasza:
77%
Gyerekként jobban kiállnék magamért és elérném, hogy engedjenek rajzolni tanulni. 18-19 évesen meg gátlástalanul kikezdenék az autóvezetés oktatómmal. 32N
2017. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Más iskolákba iratkoznék, előbb elkezdenék táncolni és bátrabban élném az életem.
2017. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem szülnék gyereket, soha nem mennék férjhez, és gimi után kimennék külföldre dolgozni. (A gyerekeim imádom, de ha 18 évesen elmondják, hogy egyszer egyedül maradok velük, akkor nem vállaltam volna. És dolgozni mennék, nem prostinak. Most már, két gyerekkel egyedül, nem tudok ugrálni, hiába beszélek nyelveket.)


Legfeljebb alkalmi kapcsolatba mennék bele pasikkal, de jobban járnék, ha az se lenne.

2017. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kivizsgáltatnám magam, és elkezdeném az állapotom által megkövetelt diétát, hogy ne legyenek súlyos, fájdalmas szövődményeim.
2017. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

- hamarabb elkezdtem volna dolgozni

- kevesebb pénzt szórtam volna el 18-23 éves korom között (bár ennek megvolt a pszichés oka... addig nem volt zsebpénzem, anyám megmondta, mit vehetek, mit nem, ami pénzt kaptam bárkitől, rögtön elvette tőlem és betette a bankba, és egy fagyira való kp-m nem volt soha, szóval úgy kellett tőle kunyerálni, és az esetek 99%-ában nemet mondott tök értelmes kérésekre is, pl. hogy kaphassak egy finomabb illatú tusfürdőt a sima Baba helyett)

- utóbbi kettő kombinációjaként hamarabb elköltöztem volna

- más nőgyógyászhoz kezdtem volna el járni, mert akihez mentem ismerős tanácsára, egy vén szivar volt, aki sztem már agyilag sem volt a topon, ill. annyira elismert volt, hogy tojt bele a munkájába, mert azt hitte, neki nem kell már hajtania, és nem végzett el rajtam fontos vizsgálatokat... most meg itt állok 25 kilóval nehezebben a gyógyszer mellékhatása miatt

2017. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg mindent másképpen csinálnék.

De amit első helyen megtennék, az az, hogy már huszonévesen megtanulnám Férfiak nélkül is élvezni az életet, ahogyan most teszem.Rengeteg szart megspóroltam volna magamnak nélkülük.De mindenből lehet tanulni, ebből is.

2017. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Általános iskolában nem a természetesebb "leszakadó" lányokhoz állnék hanem megerőszakolnám magam hogy a csajosabb lányok között helyet találjak. Sok minden máshogy alakult volna ha ezt a döntést hozom. És megtanulnék táncolni nem csak melegedni járnék a tánc órákra.
2017. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Előbb lefogynék.

Kihúznék előbb külföldre.

Többször mernék igent mondani olyanra, ami tetszik, és nemet arra, amit nem akarok.

2017. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Többet barátkoznék, és ha valaki bántana, akkor is megvédeném magam

2. Hamarabb elkezdenek figyelni a külsőmre, a stílusomnak megfelelően öltözködni

3. Nem futnék olyan szekér után, ami nem vesz fel, és ha látnám, ha valakivel nagyon nem kölcsönösek az érzések, akkor nem tartanék ki mellette, hanem megismerkednék másokkal

4. Nem jelölném meg még egyszer a pénzügy és számvitel szakot az egyetemen, mert rájöttem, hogy egyáltalán nem érdekes számomra, így nem is szívesen tanulom. Szívesebben mennék inkább kereskedelem és marketingre, ami viszont nagyon érdekel, és sokszor azon kapom magam, hogy szabadidőmben is ilyen jellegű videókat, oldalakat nézegetek. (Így is fogok váltani, sőt, mivel mindkettő gazdasági szak, sok tárgyamat át is veszik, így nem a 0-ról indulok, de értitek, jobb lenne, ha nem kellene újrakezdenem a 3. félévet sem.)

5. Megrendelném azt a különleges kis szoknyát, amire 4 évvel ezelőtt sajnáltam a pénzt, most meg már egy webshopban sem találok olyat :(


21/L

2017. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!