Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy van képzeletbeli barátom?

Figyelt kérdés
általános iskolában felsős vagyok, és van egy képzeletbeli barátom aki egy róka. Unalomból hoztam létre és még csak 1 hetes. Teljesen nyitott ember vagyok szeretek emberekkel barátkozni és beszélgetni velük.. Nincs testvérem. Lehet amiatt van mert egyke vagyok és ez helyettesíti a testvéremet? Az lenne a fő kérdésem, hogy ez normális-e?
2017. okt. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDD hátoké
2017. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy valamit pótolnia kell.
2017. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kisherceg-szindrómád van.
2017. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nimcs ezzel semmi baj. Amíg nem kóros illetve veszélyes (tehát ez a barát nem akar rávenni valami hülyeségre) addig semmi baj vele. Ugyanakkor mondhatják rá, hogy a skizofrénia jeleit mutatod. De lehet szimplán csak zárkózott vagy, nem találod esetleg a helyed a világban, vagy nem találod a neked megfelelő igazi barátot, társaságot, és az ebből adódó magányt így kompenzálod.

Csak ne reklámozd, legyetek el jól "kettesben", mert a csőlátású átlagemberek és a kortársaid könnyen rádsütik, hogy sziplán hülye vagy, és csesztetni fognak. Én már majdnem háromszor annyi idős vagyok mint te, de a mindenkori megnyugvást nekem az tudja adni (amiior már szétb@$z az ideg, és mindenből elegem van), hogy "beszêlgetek" a féltve őrzött 26 éves autómmal, kvázi kiöntöm neki a lelkemet (mivel tudom, hogy más tutira lehülyézne)

Szóval nyugi, ha neked így jó, akkor ne foglalkozz vele.

2017. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Adj neki inni,enni és ne hagyd kint, fázna.
2017. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló, bár neki nincs se neme, se teste. De évek óta "létezik". 17 vagyok. Szerintem nem befolyásol igazán semmit.
2017. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez csak játék, és ennek tudatában is vagy, akkor nincs ezzel semmi probléma. Végső soron nem sokkal másabb, mint ha tamagochid, vagy Nintendogs-ban kutyád lenne.
2017. okt. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, az agy védi magát a magánytól, bekattanástól így. Nekem is van.
2017. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!