Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálsz, ha tudod, hogy...

Mit csinálsz, ha tudod, hogy neked van igazad de mások ledumálnak/kiröhögnek? (Élőben gondoltam. )

Figyelt kérdés
Ha többségben vannak, akkor mégis mit szóljak vissza?
2010. jún. 5. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szard le őket
2010. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondom, hogy: pedig nekem van igazam, aztán meg nem foglalkozok velük többet. ez nekem bevált :D
2010. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha neked van igazad akor ugyis te fogsz győzni.csak bízz magadban és sz..rd le őket,később rájönnek,hogy nem nekik volt igazuk akkor már nem fognak röhögni,bár arra készülj fel,hogy akkor meg te leszel a szemétláda mivel nem nekik volt igazuk....
2010. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hasonló véleményen vagyok az egyik előttem szólóval.

lökd még nekik oda, hogy pedig nekem van igazam, aztán fordulj meg, szard le őket és menj el onnan.

2010. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, én is ezt szoktam :)
2010. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csunyán/furcsán nézek rájuk és elmegyek.:D
2010. jún. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felkapom a vizet pár percig csöndbe maradok, míg lekűzdök magamba egy harcot! És elkezdek érvelni mind kettő közt és meglátom, hogy kinek is van igaza, ha tényleg nekem mind ezt hangosan is előadom. Mondják el az érveiket avval kapcsolatban, a tudományos magyarázatot. Ne hadováljanak, hogy szerintük, hanem azt mondják ami papírra nyomtatott formában is megjelenhetne.

Mi sokat veszekszünk a politikáról, úgy hogy szart se tudnak róla.

És én mindig olyan ész érveket hozok fel, hogy végül ők is rájönnek!


De van amikor mondjuk 1 ismerősömmel elkezdek veszekedni és ugyan azt csinálja mint mindig. erre ő letámad, hogy nem igaz. ÉN pedig felhozom a régi veszekedéseket, emlékeket, észérveket és annyit mondok: "tudod mit, ne nekem ismerd be hogy igazam van, csak saját magadnak! Még ki se kell mondanod, csak gondold végig! És csak magadnak ismerd be!" Megkérem, hogy próbálja meg, ő azt mondja jó és az arckifejezésükből mindig leveszem, hogy ki nyert. Van amikor ez se használ, de legalább annyit mondok neki, hogy megpróbálta.. DE szinte mindig rájönnek, hogy igazam van, nem egyszer volt rá példa, hogy bocsánatot kértek. Amikor én analizáltam őket mint valami elmebeteget. :D

2010. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!