Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha félek...

Lovelydog14 kérdése:

Mit csináljak hogy ha félek hogy kiröhögnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak.Tetszik egy fiú de nem merem neki bevallani mert félek, hogy kiröhögne.De van egy másik srác akivel nagyon jóban vagyok és nagyon közeli barátok vagyuk, az lehet hogy két fiu iránt érzek valamit?Hogy lehet ez?
2011. márc. 29. 18:14
 1/2 anonim válasza:
ne félj ha nincs csaja és te se nézel ki rosszull bár nemtom h h néztek ki de 1 fiu örül ha megkérdik tölle, DE!!! minden fiuban ott a vadászosztön és hát vhogy nem érzi az igazinak mert nem ő válsztotta, de akk szerencséd van ha ő is ugyanigy van veled
2011. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de gondolom még nagyon fiatal :) Normális, hogy 2 fiú is iránt érzel valamit. Még abban a korszakban vagy amikor keresgélsz, amikor egyre többet érzel a másik nem iránt, és igen, ilyenkor több potenciális áldozat is lehet :) Velem is így volt.

Emlékszem amikor én filóztam ezen, hogy odamenjek ne menjek? :D

Végülis a nagy odamenés előtt küldtem a srácnak egy levelet, amiben őszintén elmondok neki mindent. Ha ő is viszonozza az érzéseidet akkor hidd el ő fog jelentkezni a levél után. Írd meg neki, hogy találkoznál vele kettesben. Ne öntsd nagyon ki a szíved, nehogy visszaéljen vele. Sok sikert!

2011. márc. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!