Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha varázsütésre milliárdokhoz...

Ha varázsütésre milliárdokhoz juthatnál azzal a feltétellel, hogy az összes ellenséged, exed vagy általad ismert kellemetlen személy 10x annyihoz jutna, elfogadnád?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Nemet és kort is légyszi.



2018. jan. 15. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jó a kèrdès!!!!!!
2018. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs exem vagy ellenségem, de még kifejezetten kellemetlennek se tartok senkit, de ha lenne ilyen akkor se érdekelne, hogy velük mi van. A varázsütésre milliárdok kapása meg nem rossz dolog, úgyhogy igénybe venném a lehetőséget.

25/F

2018. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én igazából senkit nem utálok annyira, hogy ez zavarna. Jó, volt két idegesítő főnököm, de mindkettő pont azért volt ilyen, mert utálja a saját életét, és szerintem ez nem változna akkor se, ha milliárdos lenne, mert saját magától akkor se menekülhetne. Meg van még egy csaj, aki nem szimpi, de amilyen szentfazék, úgyis elszórná mélyszegény gyerekekre meg tököm tudja, én meg ülnék a Bahamákon, és még csak nem is lenne szar érzés, elvégre csak azért kapta a tízmilliárdokat, mert én ezzel a feltétellel is elfogadtam a milliárdokat :D
2018. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekelne mennyi jut nekik, ha én meggazdagodom. 23 N
2018. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, senkitől nem sajnálnám. 23F
2018. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ne?!
2018. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, exem nincs, boldog kapcsolatban élek, ellenségem úgymond nincs csak vannak akikkel nem szívleljük egymást, de olyan nagy gondom nincs senkivel jelen helyzetben.

Abból a pénzből vállalkozásokat indíthatnék és a nagy mondhatni robotolás helyett a szerelmemmel tölthetném az időt.

18/f

2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elfogadnám attól függetlenül, hogy én szinte mindenkit kellemetlennek tartok, de rosszat senkinek sem akarok, úgyhogy éljenek csak jól mindenki.
2018. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik exemtől sem sajnálnám. Ellenségem nincs. Kellemetlen személy meg... Na akkor az ország fele-háromnegyede gazdagabb lenne mint én... 😁😁 akkor az arak hirtelen 3szorosara vagy meg drágabbra emelkednének...
2019. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen akiket én utálok, azok kizárólag politikusok, akik százmilliárdokat loptak már így is, pár milliárddal több nekik már nem okoz akkora örömöt, mint nekem :D
2019. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!