Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összezavarodtam. Nem tudok...

Összezavarodtam. Nem tudok dönteni (? )

Figyelt kérdés
2 éven át szerettem az ázsiaiakat, ázsiai zenéket hallgattam de egyik napról a másikra elkezdtem FankaDelit hallgatni és minden megváltozott. Elkezdtem hallgatni utána azokat a zenéket amik Magyarországról szólnak. Most össze vagyok zavarodva, mert nem tudom eldönteni, hogy melyiket szeressem. Tudom, hogy ez hülye kérdés de egyszer az ázsiai (azon belül koreai) zenék tudnak megnyugtatni, máskor meg a Magyarországos. Mert hát az elég fura lenne ha mind a kettő a kedvencem lenne...
2010. jún. 5. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne fura, én is sokféle zenét hallgatok.
2010. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Ne akard már mindenáron beskatulyázni saját magad, nem elég, ha mindenki más azt akarja? Hallgasd nyugodtan azt, ami tetszik, az sem baj, ha az a rock és a disco.
2010. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te hülye vagy
2010. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon kajából is csak egyfajtát szabadna enned.Mert hát milyen furcsa lenne ha a rántotthús mellett néha mást is eszel.
2010. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez milyen kérdés bazzz..?

mindkettő lehet a kedvenced nem..?

2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi ez a buta kérdés?!:)

én is sokfajta zenei műfajt kedvelek:D

2010. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az egyik lehet a kedvencem :D
2010. jún. 6. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a fa×ságot. Csak az egyik lehet a kedvenced... Miért is?
2010. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Magánügy.
2010. jún. 8. 21:01
 10/10 anonim válasza:
50%
Akkor legyen a MAGYAR a kedvenced! Majd ha vágottszemű leszel, akkor legyen a koreai a kedvenced! Persze, attól még sok zenét szerethetsz.
2010. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!