Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van barátom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van barátom de egy másik srác is képbe került..Teljesen összezavarodtam. Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

több mint 8 hónapja van barátom akit nagyon szeretek,és az életem is odaadnám ha arról lenne szó.Van egy másik srác akibe anno még szerelmes voltam de akkor nm foglalkozott velem.Mostanában, mióta megint érdeklődik irántam megint tetszik, és a multkor megcsókolt:$(Ő erről nem tud) van bnője, nekem is barátom ennek ellenére ez mégis érdeklődünk egymás í

iránt !segitsetek pls:( Köszi

15/L


2009. márc. 6. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a srácal hogy most mi legyen neki is van b.nője neked meg barátod..gondolom anyira még nem vagytok együt a srácal hogy szakits a barátodal..?vagy ige?Mindent meg lehet oldani egy kis beszélgetésel:)
2009. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem vok vele jóban h emiatt otthagyjam a barátom.:)

köcce

2009. márc. 6. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ilyet nem szabad!! Zárd le a múltat, és szeresd a barátod! Ne csessz ki vele! Még nagyon fiatal vagy, de gondolom hogy tudod mit csinálsz... ez így nem szép dolog, hogy amióta érdeklődik irántad, megint tetszik az a gyerek..:S Gondolj át mindent, és ne hagyd, hogy egy régi fellángolás tönkre tegyen mindkettőtöket! Ez a véleményem....
2009. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekek vagytok még és nem való nektek ilyenkor a kapcsolat. Ezért nem kell egyvalaki mellett leragadni.

Ennyi az egész.

2009. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne keverj ossze-vissza, ez senkinek se jo, foleg neked nem. Allapodj meg mindig egy fiunal, ha mar ugy erzed nem mukodik a kapcsolat, hagyd abba. Viszont amig egyutt vagy valakivel, ne foglalkozz massal! Soha, mindig legy huseges es becsuletes! Neked forditott esetbe hogy esne, ha a baratod mas lannyal csokolozna? Jo lenne? Orulnel?
2009. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

én ebben a korban még éltem az életem.

azt viszont kicsit később tapasztaltam amikor már komoly kapcsolatban éltem (azt hittem) simán meg tudtak zavarni és akkor jöttem rá, hogy ami kell nekem azt el kell vennem az élettől. magyarázata az, hogy neki is volt valakije és nekem is, csak neki már gyerekei is voltak. boldog vagyok, hogy megtettem azt a lépést!!!! és hogy ő is engem választott.

tudom, hogy kicsit össze vagy most zavarodva, de még fiatal vagy és nagyon sok pasid lehet még. adj egy kis időt a pasiknak, de vigyázz nehogy 2 szék közé ess, mert ilyenre is volt példa az életemben, de túléltem. rájöttem, hogy pasi mindig van.

2009. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van köszönöm nektek!Rendesen elgondolkodtam akkor is mikor ezeket olvastam és igen!Rájöttem mit kéne tennem!

köszi nektek

2009. márc. 6. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Gratula, 15 évesen megcsaltad a barátod :S

Majd ha érett leszel egy párkapcsolathoz, azt is tudni fogod, mikor, mi a teendő.

Mondd el a párodnak és döntsön ő a sorsodról.

2009. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne csinálj butaságot! Van most egy barátod, akiért mindent odaadnál, egy biztos társ és partner, aki szintén szeret Téged, ne hagyd ott, főleg hogy 8 hónapja együtt vagytok! Engem 9 hónap után hagyott el a barátnőm, egy pasi miatt.. Nagyon rosszul esett, hetekig nem tudtak felvidítani.. Magamba zuhantam, és még mellé is estem ráadásul, nagyon ki voltam bukva. Aztán a lány rájött hogy velem azért csak jobb volt, mert az akkori pasija betegesen féltékeny volt rám, ugyanis osztálytársak vagyunk a lánnyal. A lányt visszacsábítottam, és ma 3 hónapja hogy újra együtt vagyunk. Tanulj a barátnőm hibájából, és vond le a következtetést, hogy esne a barátodnak, ha ezt tennéd vele. Nem lenne tisztességes, szép dolog. Felejtsd el a múltbeli szerelmeket, kitudja mi lenne belőle, ha most összejönnétek. Ha van egy biztos pont, nem szabad eltávolodni tőle.


Egy 17 éves srác.

2009. márc. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!