Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok változni, és meg...

Meg akarok változni, és meg is fogok, de hogyan/mivel kezdjek hozzá? 16/F

Figyelt kérdés

Már régóta tervezem, hogy egyszer úgy igazán megváltozzak, csak soha nem sikerült, mert mindig azt mondogattam magamban, hogy úgyse fog sikerülni, minek ezt csinálni. Idén nyáron szeretnék valamennyit változni, kemény 2 és fél hónap alatt. Tudom, hogy nem megy minden egyszerre, de azért várom a válaszokat. Most leírom, miken szeretnék változtatni., illetve hogy milyen tanácsokat adtok rá.


Külső megjelenés:

- zsíros, korpás haj, sokszor sebekkel a fejbőrön (a kénes sampon tényleg hatásos?)


- frizura (a hajam nagyon sűrű, rövidre vágatva nem szeretem, mert szerintem nem jól néz ki)a fejem közel ovális alakú)


- arcbőr (rengeteg beleégett mitesszer az arcomon, főképp az állon és az orron.) (hányszor kéne ezen időszak alatt a kozmetikushoz mennem, hogy kitudja ezeket szedni?)


- arcbőr ( régi pattanások hegei az arcon)


- szemüveg ( nem szeretem, mert már egy év alatt érzem hogy rengeteg dioptriát változott., sokszor könnyezik és fáj tőle a szemem. Kontaktlencsét szeretnék, mennyibe kerülne egy hónapra?


- felsőtest (úszni szeretnék, tudom hogy nem megy egyszerre), ha kondiba járnék hányszor kéne egy héten járni hogy látszódjon a hatás)


- fehér bőr (igazából nem olyan fehér., csak nehezen barnulok. pl. a combomnál és a karom hátsó részén nem tudok lebarnulni.)


- comb (vastagabb combokat akarok, a biciklizés hatására látom hogy vmennyit erősödött a lábam, hogyan fejleszthetném még?)


- extra vékony lábszár


Köszönöm előre is a segítségetek!


2010. jún. 6. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pusztán akaraterő kérdése minden...
2010. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 haggyámán ***** válasza:

Tudod te a válaszokat, csak el kellene kezdened.

Menj el fodrászhoz és kérd ki az ő véleményét, hogy szerinte milyen állna neked jól, vagy egy lányét.

A kontaktlencsét meg tudod kérdezni háziorvostól.

Kozmetikustól is megkérdezheted, mennyi idő alatt lehet kijavítani az arcod.

Kondiba pedig járj rendszeresen, és 2-3 hónap alatt látható eredménye lesz.


És persze fontos ezek mellett, hogy legyen önbizalmad.

2010. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm:)
2010. jún. 6. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
hát mondjuk a zsíros korpás haj kifejezetten undorító...és ahhoz, hogy kimosd szerintem nem is kell túl nagy akaraterő...ha ennyit nem tudsz, nicsen erőd 5-10 percre 3-4 naponta akkor a kondizáshoz szerinted mennyi lesz?
2010. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te észlény.. képzeld 3 naponta mosok hajat..
2010. jún. 6. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:

18:07

Hát azért a kondizás meg a hajmosás két különböző dolog...:D

2010. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Annyi idős vagyok, mint te. Amiket felsoroltál, olyan mintha én írtam volna. :D Hát nyári szünetben kezdek felépülni. Régen nekem is volt korpás a hajam meg zsíros is. Rájöttem, hogy a hosszú sokkal zsírosabb, mint a rövid hajam. Nekem is csúnya az arcom... Én havonta 1-szer járok kozmetikushoz. Kezd szépülni! :) Te is menjél havonta elég 1-szer! A hegek a hátam is szokott, de az arcon nincsen. Sajnos elég makacs... De kb. 1 év múlva el fog múlni magától. Én is szemüveges vagyok. Elkezdtem tornáztatni a szemem. A feltőtestem pedig rendben van! :D Am nem járok kondiba, inkább otthon tornázok. Hát igen én is fehér bőrű vagyok! Nyáron napozni fogok és fokozatosan napozni kell, de ne kezdj sokáig napozni az első lépésnél. Hanem fokozatosan...(1. héten 10 perc, 2. héten 15 perc és így tovább...) Nekem is vastag a combom, sajnos örököltem. :S Hát ennyi! :D
2010. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor legalább nem vok egyedül:D, nekem am épp vastag láb kell, mert olyan pipaszárú, hogy az nagyon durva..
2010. jún. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!