Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dobjam fel életemet?...

Hogyan dobjam fel életemet? Szeretnék megváltozni, de hogy kezdjek hozzá? Nem csak külsőleg akarok változni!

Figyelt kérdés

Mi a legjobb gyakorlat hasra, fenékre, combra?

14éves lány vok,a suliban aránylag sokan kedvelnek,ennek nagyon örülök...de néhány fiú nem tud elfogadni és állandóan szekálnak,hozzá se szóltam és már rögtön szekál.:( általában 2-3fiúra vonatkozik ez a dolog,szeretném feldobni az életemet,hátha elfogadnának...de nem tudom hogy kezdjek hozzá.tulajdonképpen szeretnék egy picit megváltozni,külsőleg is és belsőleg...mefogadtam,hogy idén rendszeresen járok futni,és tornázok,hogy majd a kivágott felsők idején szép legyek .de fogalmam sincs,hogy mi a legjobb módszer,leginkább a hasamat a fenekemet és combomat szeretném megdolgoztatni.szeretnék egy kicsit a kisugárzásomon változtani.hogy csináljam?tudom,lehet hogy ez így egy kicsit sok lesz egyszerre a tanulás mellett de szeretném megpróbálni(mivel iskola időben nem tv-zhetek,így lesz időm helyette tornázni vagy magamba nézni.)A legnagyobb probléma,hogy a fiúk szinte teljesen elvették az önbizalmamat,és néha arra gondolok,hogy milyen azoknak a lányoknak akikkel foglalkoznak a srácok,beszélgetnek velük…De másrészről,nem akarok olyan életet élni,mint ők:cigiznek,piálnak,nem tanulnak és állandóan ujjatlanokba járnak.Ráadásul így ha megfáznak,annak súlyosabb következményei is lehetnek.De akkor hogy hívjam fel magamra a fiúk figyelmét?Mit csináljak hogy elfogadjanak és kedveljenek?

/bocsi hogy ilyen sokat írtam./


2009. jan. 7. 17:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

kép rólam:

[link]


[link]


szerintetek is csúny vagyok,sajnos már hallotam,hogy olyat mondtak rám,hogy csúnya vagyok és bújjak el:(

2009. jan. 7. 17:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

talán az elsö az lehet hogy elmész egy jó fodrászhoz. egy igazán jóhoz, nem kell ennek divatosnak lennie csak neked jól álljon. ha nagyon fakó a hajad 14 évesen már lehet szinezned, ha kell mert fakó (nekem 14 évesen a sok úszas annyira kiszívta hogy anyukám kezdte el szinezni nekem)akkor a hajszineddel megegyezö szinnel beszinezheted.

a lényeg hogy legyen egy az arcodhoz, stilusodhoz illö hajad, amivel te is boldogulsz.

aztán ha tudsz valakit megkérni aki segíthet az öltözködésben akkor szolj neki. egy barátnö, anya, nagynéni akárki.


és a stílus, ne veszekedj az emberekkel. mindenkivel beszélgess ha valami nem tetszik ne veszekedj húzd meg a válad és menj tovább. tud megvédeni magad szavakkal, de tudjad azt hogy kivel érdemes és kivel nem leállni veszekedni.


talán súlyoddal is probléma van? hát igen kezdj el mozogni, az iskolákban sok sok sport kör van, kezd el nyugodtan valami sportot még ha elötte közöd sem volt a sporthoz. kérdezd meg az edzöt hogy mi kell hogy járhassál.

2009. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ezek szerint sz*r a hajam???vagy nem annyira?szinezni,festeni melírozni biztos hogy nem fogom egy ideig,ugyanis apukám eléggé fura.azaz szogirúbb,és sok mindent nem enged meg,mint pl. ezt sem.:(egyszer azzal mentem haza,hogy fekete hajat akarok.másnap már egy kis szőkésbarna melírral is megelégedtem meg...am köszi a választ

kérlek válaszoljatok még:D

2009. jan. 7. 17:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szió

eloszor is: nagyon nehez elfogadni, de olyan sose lesz, hogy _mindenki_ szeret.

az legyen a lenyeg, hogy akiket szeretsz, kedvelsz, azok szeressenek.


nagyon kedves, szép arcod van, aki azt mondta, hogy csúnya vagy, valószínűleg irigy volt egy picit.


nyugodtan tagithatod a latokorod, nem csak futassal meg tornaval, hanem esetleg egy kis tánccal is, vagy olyan hobbival, ami mindig is erdekelt, vagy erdekelne. akkor ki tudnal egy picit bontakozni jobban, és esetleg onbizalmad is tobb lenne.


ismerd fel az ertekeid, szeresd magad, légy buszke, hogy te vagy te, és ami lesz-lehet belőled.


sok sikert

29 eves lany

2009. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a véleményedet,sokat segítettél.per pill úgy érzem,hogy adtál egy kis önbizalmat,azzal hogy azt mondtad hogy szerinted szép arcom van.csak a baj az hogy ez kb. addig tart amíg holnap megint nem szólnak be a suiba a fiúk...hogy tudnék magabiztosabb lenni?
2009. jan. 7. 18:15
 6/16 anonim válasza:
100%

Helo...Neked irok eloszor itt...;))most regisztraltam...:D:P...nah de a valaszom,csak annyi lenne,hogy te ne azzal a 2-3 fiuval foglalkozz...hanem arre figyelj,hogy a barataid,baratnoid szeretnek,kedvelnek ahogy irtad:)...en is igy vagyok ezzel:)...sok baratom van de ugyanakkor sok "ellensegem" is...es nem is reg meg en is igy lattam a dolgokat,mint te:)...a barataid a legfontosabbak,es toluk kerdezd,hogy mi lenne neked a legjobb...es ha nem csak kulosleg szeretnel valtozni,akkor kerdezoskodj a barataidtol,hogy miben szeretnek ha valtoznal:)...nyugi menni fog!!!tapasztalatbol irom:D...mondjuk nekem a kulsommel nincs gond:)de nem szeretnem ha utanam loholnaka a fiuk:p,mert ahogy te is irtad,akik ilyen helyzetben vannak,azok nem tanulnak,cigiznek es pialnak is..csak a fiukkal torodnek es hogy hogy neznek ki....nyugi mert akar 14 evesen is rad talalhat valaki,aki gyonyorunek lat es szamara te vagy a legszebb...EN MEGTALALTAM MAR AZT A SZEMELYT:D:P...figyu!a barataidra koncentralj es hogy az o bizalmukat ne veszitsd el..s ha ez sikerult,akkor te is visszanyered az onbizalmadat:)

es latod en is sokat irtam:P:)

SOK SIKERT,PUSZI:d

irhatsz valaszt:)

2009. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyes arcod van, és -bár fotóról nehéz megítélni- szép mimikád (arcjátékod) van!
2009. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

es meghogy csunya....lokott vagy te csaj;))

olyan szep arcod van es a jahad is kalssz;))

neked all nekem csak osszefogva:)):)):P


az irigyek mondjak h csunya vagy,nyugi:P

ne hallgasd te oket!!!

magadtol kell ragyere ,hogy mennyi onbizalmad is van;)

A BARATAID...ok segitenek:D

2009. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindannyiótoknak:)

azt hiszem most nagyon nagy erőt kaptam...de nehéz volt ez a 3 nap úgy hogy 2-3 fiú állandóan azt kérdezgetik hogy az ekcémám miatt kihullt a hajam(és közben röhögnek)?meg úgy hívnak h kopasz...

de nekem tetszik és ez a lényeg mostmár tudom.

és örülök,hogy nektek/szerintetek szép az arcom.

dehát az a 3 fiú nem lényeg...

kösz még 1x:)

2009. jan. 7. 18:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy.. :$ :)
2009. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!