Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alapvetően vmiért nem bízok...

Alapvetően vmiért nem bízok meg az emberekben és így nem tudok hozzájuk közel kerülni, vagy ha igen akkor nem érzem. Meg szeretnék változni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Tudnátik segíteni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi baj, ha nem bízol az emberekben. Elkerülheted a csalódást, és alapvetően az emberek 90%-a nem is megbízható. Szóval szerintem ne akarj megváltozni, én is ilyen vagyok. Senkiben se akarj ok nélkül bízni. Ha valakit több éve ismersz, és nem csapott be vagy ilyesmi, akkor úgyis ösztönösen meg fogsz benne bízni.
2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első leírta a lényeget,sajnos tényleg ez van....

én azt tanácsolom,ne legyél ítélkező az emberekkel szemben,mert az könnyen átmegy egy negatív,önmagadat hátráltató hozzáállásba.viszont a naív bizalom sem jó.

legyél éber,ravasz,óvatos,így elejét tudod venni annak,hogy becsapjanak.

és tényleg csak azokra az emberekre alapozz,akiket alaposan kiismertél,és tudod,hogy megbízhatsz bennük.valszeg nem fognak tolongani,dehát ez van....:-)

"Az igaz barát kincs" (kínai mondás)

2011. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!