Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 33 évesen még mindig idegesíte...

33 évesen még mindig idegesítenek a gyerekek, fog ez változni?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, a gyerekek akár étteremben, akár bevásárlásnál, nyaralásnál, mindig idegesítenek. Sajáton nem is gondolkozok, biztosan nem adnék fel mindent egy gyerekért. Ha idáig ez nem változott, gondolom nem is fog, ugye? Van még így valaki vagy velem van a gond?
2018. jan. 27. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

És megérkezett a született anya...


10-es, téged az miért zavar, ha valaki nem szereti, és nem is akar gyereket?

2018. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
6%
A sajátodat biztos nem utálnád. és ezért nem fialni gyereket, mert utálod őket így általánosságra beskatulyázva elég hibbant lehetsz :D
2018. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok hibbant, de pl. tegnap repult vissza Miamibol, hát nem megint egy nő ült előttem 3 szörnyű gyerekkel? Éjszakai járat, gondoltam végig alszok, frissen szállok le a repülőről... aha, persze...
2018. febr. 24. 12:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem őket és a férjem sem vágyik gyerekre. Szerintem is idegesítőek és ha úgy érzed nem tudod megszeretni őket, akkor ezt fogadd el magadban és kész. Én is sokáig bűntudatot éreztem, hogy nem vágyok gyerekre, vártam az anyai ösztön felébredését magamban. Aztán úgy döntöttem, hogy egyszerűen csak elfogadom ezt, hogy ilyen vagyok és így érzek. Neked is ezt javaslom. A férjemmel egy ideig terveztünk gyereket, de mindig csak tologattuk. Egyszer leültünk átbeszélni a dolgot és kiderült egyikőnk sem akar igazán. Nekünk nem lesz, a károgókat pedig letojom.


34/N

2021. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!