Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom a helyem, mit tegyek?

Nem találom a helyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem találom a helyem se az iskolában se itthon, semmi nem érdekel, nincs ami motiváljon. Nincsenek barátaim, se párkapcsolatom. Nincs kedvem semmihez-se egész nap a szobámban ülök, úgy érzem az életem mélypontra jutott. Folyton fáradtnak érzem magam a tanulásra se tudom magam rá venni, pedig kellene mert pár hónap és vizsgázok. Adnátok valami normális tanácsot, egyedül nem boldogulok. 20/F

2018. jan. 29. 16:02
 1/5 anonim válasza:
Vágd jól pofán magad aztán kelj fel a se*gedről és csináld mert csak egyszer élsz!
2018. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj érdeklődni a talált tárgyak osztályán.
2018. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért, de kicsit komolyabb válaszokra gondoltam volna.
2018. jan. 30. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A Neten találsz depresszió teszteket. Tölts ki néhányat, és ha a tünetek illenek rád, menj el egy dokihoz vagy egy pszichológushoz. Amiket írtál (kedvetlenség, motiváció hiánya, fáradtság) depresszióra utal. De lehet, hogy egyszerű "tavaszi fáradtság", amire szedj magnéziumot és B vitamin komplexet.
2018. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem is olyan régen a te cipődben jártam, nem érdekelt semmi, nem volt barátnőm/barátaim, nagyon elveszettnek éreztem magam. Az első tanács, hogy ne akarj minden problémát egyszerre megoldani. Mondjuk elsőnek menjen jól a tanulás, hogy az beinduljon ülj le és gondolkozz, hogy mit és szeretnél elérni az életben. És ne vágd rá hogy nem tudom, hanem amikor eszedbe jut a kérdés, kezdj el újra gondolkodni rajta, és egyszer válaszra fogsz találni. Mivel csak a tanulásra koncentráltál, nagyon eredményesen levizsgáztál, ezért elégedett leszel magaddal, ami gyakorlatilag megszünteti a nyilvánvaló depressziódat. Most, hogy a depresszió elmúlt, lehet ismerkedni, ugyanis nem szeretnek az emberek a kedvüket romboló egyének társaságában lenni, de mivel már elégedettebb vagy magaddal, magabiztosabb is leszel és jobban meg fognak kedvelni. Ezek után fontos hogy mindig legyenek további céljaid, lehetnek kicsik, de fontos hogy mindent tegyél meg érte, hogy elérd őket. Sok sikert az életben!
2018. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!