Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem talalom a helyem. Mit tegyek?

Nem talalom a helyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy trafikban dolgozok .de mubkat keresek.es az is bosszant h mèg sehova se hivtak vissza.Raadasul egy honapja lett vege a kapcsolatomnak es ebben a szaros trafikban mar akarva akaratlanul csak erre tudok gondolni.Állandoan agyalok hülyesègeken de mar neha azt erzem bebolondulok teljesen.nem tudom ki kapcsolni az agyam egyaltalan.Regen is ert csalodas de ennyire durvan nem jott ki rajtam.Amint felkelek es bejovok ide mar megy is az agyalas.Kettos erzes van bennem.Annyira rossz itt de kozben meg olyan depresszios lettem h annyira felek az ujtol.h felek h ez lesz a sorsom.nem fog elmulni ez a fajdalom sem amit az exem okozott.az egomnak borzaszto nehez elfogadni h ennyit ertem es h potolhato vagyok.Ha tudtok vmit amivel helyrejohetek kerlek irjatok meg.kilatastalan minden
2017. márc. 28. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, dobj be egy felest és gyere át hozzám délután.


Ha férfi vagy, már régen rossz, ha ilyen puhapöts vagy.

2017. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért ne lennél pótolható? Nem trollkodásból írom, komolyan, milyen tulajdonságod miatt ne volnál pótolható? Trafikban dolgozol, nyilván nem tartozol a top 5% értékesítési képviselő, szoftverfejlesztő vagy vállalkozó közé, akik tényleg pótolhatatlanok, és mindenki őket akarja magának. De ez azt is jelenti, hogy nincs elég elkötelezettséged fejleszteni a személyes tőkédet, ami pedig számos másik jellemhibát von magával.


Nem gonoszságból írom, bár valószínűleg nem kellemes olvasni. De elfogadni a pótolhatóságodat az első lépés afelé, hogy pótolhatatlanná válj, hiszen mostantól tudod, hogy ki vagy, és hova akarsz tartani.


Ha pedig eddig egyetértesz velem, olvasd el Jeffrey Tucker Tanácsok a fiatal, munkanélküli dolgozóknak és Tanácsok ifjú alkalmazottaknak esszéit, amik elindítanak a helyes úton:


[link]


[link]

2017. ápr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!