Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lidl munka hosszútávra?

Salaisuus kérdése:

Lidl munka hosszútávra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam elég sok helyen, hogy szeretnek embereket felvenni 2-3hónapra és utána kirúgdossák őket, és ezzel szórakoznak, és ezzel szórakoznak, hogy folyamatosan cserélik az embereket.

Konkrét tapasztalat erről? :S



2013. máj. 19. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Itt kb 200 méterre van a lidl tőlem. Szóval kb mindennap járok oda évek óta és szinte mindig ugyanazokat az eladókat látom.

2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól melózol 350%ot teljesítesz és a lidl-t előrébb helyezed mindennél (pénz, család, barátok, élet) Akkor nem fognak kirúgni.
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor sok kitartást nekem! :D
2013. máj. 20. 21:48
 4/6 Cathy74 válasza:
100%

Én is úgy mentem a LIDL-hez anno, hogy max 2 hónap, és repülök... Azóta rájöttem, hogy az, aki nem oda való, az nem oda való.. Aki bírja, annak pedig egy nagyon jó kis munkahely...

Az álláshirdetésben is látható: fizikai, és stressztűrő képesség... Ez kell valóban.

Sok sikert, és kitartást! Meg lehet csinálni, csak gyorsnak, kitartónak, és szorgalmasnak kell lenni...

2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem másfél éves tapasztalatom van.Teljesen egyetértek az előttem szólókkal ill.írókkal."Kirugdosni" nem szokás,de nagyon kemény,pörgős és stresszes meló,valamint sokat el kell viselni,pl.tényleg szinte minden elé kell(ene)helyezni a munkát.

Olyat esetleg csinálhatnak hogy felvesznek 4-6 órásra először (ami épp az álláshirdetésben szerepel),majd később,esetleg csak hónapok vagy fél-év év múlva lehet valaki 8 órás dolgozó.

2013. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta itt dolgozom már féléve. :)
2013. okt. 28. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!