Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valakinek bevált Brian Tracy...

Valakinek bevált Brian Tracy Önbizalom c. -ű könyve?

Figyelt kérdés
Ha igen kb mennyit időt vett igènybe?

2018. febr. 9. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen trénerek nem az önbizalmadat növelik, hanem pszichopatává nevelnek.
2018. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy èrted?
2018. febr. 10. 10:40
 3/4 anonim válasza:

Gondolkodj, mielőtt megfogadod ezen emberek tanácsait.


Ok-okozat


[link]

2019. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 djvargesz válasza:
Ne másoktól várd azt, hogy véleményt mondjanak neked arról, amiben hinni szeretnél. Magadban találd meg azt az irányt ami erőt ad és tudni fogod ki az a szónok, előadó, vagy melyik az a hit vagy bármi más amit követned kell. Senki nem egyforma. Van akinek ez ad erőt, van akinek az! Én 27 éves vagyok. Mint mimdem ember, én sem vagyok tökéletes. Midig is sebeket ejtett rajtam egy "másság"! Nekem például Brian Tracy tanításai segítettek elfogadni magam, levetkőzni gátlásaimat és egyenesbe állítani az életemet, célokat kitűzni és pozitivabban élni. Racionális képet alkotni arról, hol is rontjuk el,, bogyan tehetünk az ellen. Más, aki degradálja Brian Tracy-t sajnos még nincs olyan intelligens, hogy belássa azt, hogy nem az a fontos, hogy ki mit tanit hanem az, hogy kinek mi ad erőt a hétköznapokra és az egész életre. Ha valakinek nem segít a Brian Tracy féle tanítás, attól még sokaknak igen és nem kell leírni ezt és véleményezni!
2019. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!