Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy védekezzek egy ilyen...

Hogy védekezzek egy ilyen ember ellen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki egy igazi bunkó. Mindig oda edesgeti magát az emberhez es a gyenge pillanatban még jobban a földbe tapossa. Próbálok tudomást sem venni róla. De ezzel a technikával mindig sikerül neki egy újabb esélyt kicsikarni belőlem. Az ilyen rossz indulatú emberek ellen valami megoldás?
2018. febr. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orrba kell vágni jó erősen. Az ilyenek csak abból értenek.
2018. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy abszolút nem foglalkozol vele még akkor is ha rendes. Mint irod mindig oda édesgeti magát, nem szabad hagyni.
2018. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kénytelen leszel járni vele.
2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, kerüld a társaságát.
2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tartsd meg a 3 lépés távolságot. Nem szó szerint persze. De ha lehet úgy is.

Ne beszélj vele semmi személyeset. Felületesen válaszolj, szűkszavúan. Gondolj arra, hogy őt nem érdekli, ne traktáld a dolgaiddal. Igazából érdekli, de ha erre gondolsz, akkor undok leszel vele, abból meg sértődés van.

Nekem az egyik rokonom ilyen. Próbálok keveset beszélni vele, azt is szűkszavúan, vigyázva, nehogy valami személyeset mondjak.

2018. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5-os es amikor sikerül mondjuk egy beszélgetés alkalmával megcsinálni vele utána nem szokott lelkiismeret furdalasod lenni?

Tudom hogy ez hülyeség de ilyen emberrel életembe nem találkoztam. Hasonlóval volt már dolgom es őt kezelni is tudtam.. De ez az ember valahogy úgy játszik a szavakkal meg olyan emberi reakciokat csikar ki magából hogy lelkiismeret furdalast tud csinálni az embernek.. Nem is értem...

2018. febr. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!