Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyen az ember magány...

Mit tegyen az ember magány ellen ha ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tehet az az ember, akinek már rettenetesen elege van a magányból, de nem találja a megfelelő helyet az ismerkedésre. Nem egy társasági ember, és az a pár igazán jó barátja sem a szomszédban lakik. Hol találhatja meg a párját az, akinek a bulizás nem igazán szórakozás, aki nem pörgeti az életét agyon. A közvetlenség és a könnyen megnyílás hiánycikk az illetőnél, tehát nem könnyíti meg a saját dolgát. Mi a megoldás? Hogy fog kiteljesedni? Vagy magányra van kárhoztatva az ilyen ember? És persze mondhatjuk, hogy "tessék megváltozni". Igen, vannak ilyen szándékok, de sajnos igaznak tűnik az a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna. Annak aki erre a feladványra megoldást tud minimum egy zöld hüvelyk a jutalma...A megoldásokat kérjük beküldeni az alábbi címre: 87232 Timbuktu Wuwuzela avenue 12. a borítékra ne felejtsék el ráírni "a f@sz ki van már az egyedülléttel"...csak hogy poén is legyen benne, mert humor nélkül az élet olyan, mint egy keserű sütemény. Úgy néz ki mintha, de az íze...
2010. nov. 2. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

OMG. mintha csak én írtam volna a kérdést :/

egy cipőben járunk, szal nem tok mit írni megoldásként :)

2010. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eléggé illik rám a leírás, mondjuk hasonszőrűek társaságában könnyen megnyílok, de ilyesmire NAGYON ritkán van lehetőségem. :(

Barát és társkereséshez próbálj meg olyan közösségekbe menni ahova a legtöbb ember egyedül megy, mert meglévő klikkekbe nehéz bekerülni. Ha már ott vagy keress ürügyet a beszélgetésre/közös tevékenységre.

2010. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nos hát örülök, hogy van még ilyen ember rajtam kívül, mert nem vagyok egyedül...illetve a fenét örülök, mert ha nem lennénk ilyenek nem kellene kínlódnunk. A második válaszolónak köszönöm a tanácsot. Nem is lenne ezzel gond, de épp írom, hogy nem találom a megfelelő közösséget, vagy inkább helyet.:) Mert mik szoktak először felmerülni? Gyerünk partizni...vagy igyunk és ha az ember azt mondja köszi ő nem alkoholizál kicsit sem, mert éppen nem esne neki akkor jól, akkor már másképp tekintenek rá, és lehet én vagyok kevés, hogy megértsem, de miért olyan fura ha valaki még sose volt részeg és nem iszik?
2010. nov. 2. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
hasonló vok énis mj én állatokkal jobban kijövök mint emberekkel....:/
2010. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nah azt hittem ezt a kérdést én írtam annyira rám vall, néztem is, hogy nem én vagyok a kérdező. :)


De sajnos tényleg én se tudok megoldást nyújtani, esetleg annyit, hogy foglald le magad mint én, én példa rendszeresen járok könyvtárba és ott jó csend van könyvek jó regények, néha ott olvasok néha veszek néha kiveszek ezt azt.Sajnos mivel nekem is a legközelebbi úgymond barát akivel suliban elvagyok úgy ahogy, min 3 órára lakik innen xD szóval ez szívás, azt ő szokta javasolni, hogy egy ilyen srác mint én el kéne menni bulizni inni simán felszedni 1-2 csajt, azt mindig elveszi a kedvem amikor szinte ledegradál amikor mondom, hogy bocs, no pia no buli, inkább könyvtár. Szóval ismerős.


Majd együtt kifundálunk valami dolgot.

2010. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás. Egyedül leszel mindig. Majd hozzászoksz.
2010. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak nagyon köszönöm az építő hozzászólást, mindjárt szebb a világ XD. Nos azt látom, hogy nem vagyok egyedül a problémával, de megoldást még nem javasolt senki. A "megszokod majd" nem válasz és nem megoldás, köszi :D
2010. nov. 5. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
rendelj egy pizzát holnap ebédre és kitudja lehet hogy egy okos,szép és minden tekintetben megértő lány hozza el neked az ételed. megéri nem?:D
2010. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
öm, lehet, de ennyi erővel kiállhatok a város közepére és leszólíthatom az első szembejövő szimpatikus lányt hátha :)
2010. nov. 6. 20:39
 10/12 anonim válasza:
Én is azt tudom írni először, hogy mintha én tettem volna fel a kérdést. És meglep, hogy mások is vannak így. Aki a könyvtárasat mondta, vele egyetértek, én is legtöbbször olvasok, de rengeteget, valahogy jólesik elmerülni egy "másik világba" . Ide is írtak páran, talán próbálj meg velük beszélgetni, ha már megegyeznek a "problémák". :) Tapasztald ki miben vagy jó, mit szeretsz csinálni, például művészi dolgok : rajz, festés, stb. vagy sport. Lefoglal egy időre, ha nagyon egyedül érzed magad. Értelmesebb emberekkel könyvtárakban is találkozhatsz, próbálj meg beszélgetést kezdeni ,bár sokan nem díjazzák ha megzavarják őket, lehet pont magányuk miatt mentek, mint te. Egyébként egy barátnőm van, ő pedig 220km-re lakik,ennek ellenére egy nap rengeteget beszélünk, így már is elviselhetőbb. Végül is nem feltétlenül kell erőltetni ,hogy valakikkel összejárj, hogyha nem találsz megfelelő embereket. :) Hát nem nagy segítség volt,de hirtelen ennyi tellett.
2010. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!