Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mit jelenthet? . Fel kéne...

Ez mit jelenthet? . Fel kéne ezzel valakit keressek?

Figyelt kérdés
Ujjonal utállom az embereket. Ez egy rajzversenyen kezdődöt mikor egy kisgyerek legyőzött egy fos rajzal csak mert kicsi azota ez van bennem...és erösödött mikor megtudtam h a youtuberek a b******tt videokért kapnak több pénzt mint azok akik minden nap szenvednek a munkával..azot a tetű görények meg csak csinalnak egy videót amit én is megtudok és csá....hu de jo...a lényeg hogy ezek hatására rühellem azvösszes embert és nem tudok barátkozni se megmaradni egy ember mellet se mert érzem h ha ránézek egyre megölném és komolyan is gondolom. Mi lehet ez az érzés? Miért alakult ki? És hogy enyhithetném?
2018. febr. 12. 22:20
 1/9 anonim válasza:
Valahol megértelek, de egyben egy hatalmas butaság, ahogyan az emberekkel viszonyulsz... Általánosítani, így az embereket... A youtuben kívül, annyi minden más is van, nem minden ember ilyen. Kicsit nyiss, a vilàg fele, ha nem akarsz besavanyodva, egy házikedvencel leélni az életed... hidd el, voltak, és vannak emberek, akinek nem ilyen piti okok miatt kéne rühellni, az embereket... engem, gyerekkoromban, mert szegények voltunk, tolvajnak tituláltak... és ez a legkisebb gond volt... de, bebizonyítottam, hogy nem olyan vagyok, pozitív kritikákat kapok, és élem emberek között az életem :) de, ha nem megy, egy pszihologust, keress fel, a sajàt érdekedben! Minden jót kívánok, és sok sikert!!!
2018. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom.de nekem voltak elég nagy gondjaim kiskoromba is pl az osztálytársaim felakasztottak, és egyszer rám gyujtottak egy sátrat. És az dühít hogy elég igazságtalanság történik és nem tudom hogy feldolgozni. Ezért is irtam ezt ki hogy hogy lehetne ezeket elfeledni
2018. febr. 12. 23:14
 3/9 anonim válasza:
Ez az érzés az irigység. Irigy vagy szegény kisgyerekre, mert neked valószínűleg rosszabb gyerekkorod volt. És irigy vagy szerencsétlen YouTuberekre is, amiért szeretik őket, nézik a videóikat. Azok a ,,tetű görények" több évig szenvedtek, amíg elértek egy ekkora feliratkozószámot. Mindenkinek vannak problémái, csak éppen önsajnáltatás helyett takarják őket, megoldják egyedül. Ébredj fel drágám, mert sokkal nagyobb problémáid is lesznek annál, hogy nem nyerted meg a rajzversenyt.
2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Üzenem a második kommentelőnek hogy az a verseny egy titolás hatalmas igazságtalanság. Hogy ott áltak a 16-21 évesek sokkal jobb rajzal mint az a h****e kisgyerek és vesztettek. Engem nem a győzelem érdekekt hanem hogy az nyerjen akinek jobb a rajza. De a leg****bb nyert mert kicsi. Amugy ha csak negativat tudsz hozzászolni akkor ink ne is szolj hozzá. A másik meg hogy a youtuberek serege f******l forgat videót és nézik..fizetik de egy sz*r az egész. Ráadásúl a semmire kapnak pénzt. Biztos te is egy e******tt keveréke vagy a világnak aki magasról le******a h akik igazán vért izzadnak semmit se kapnak de akik csinálnak egy videót azok milliokat. Teszem hozzá tudom hogy kell videózni és nem olyan megeröltető mint ahogy azt hiszik sokan.
2018. febr. 13. 18:23
 5/9 anonim válasza:
Minek írsz ki kérdést ha nem vársz rá őszinte választ? Tudod mit? Ajánlom a pszichológust. Beteges, hogy ennyire mások életével törődsz. Menjél olyan rajzversenyre ahol meg van adva a korosztály. Vagy kezdjél te is kamerához beszélni, öt-hat év múlva talán kapsz majd havi 5000 forintot.
2018. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na jo. Irjuk ki máhigy a kérdést mert a lényeget kimarad és csak az jön le hogy a magánéletük érdekel. Engem az érdekel hogy igazságosan érdemeljék ki amijük van.

Ha valakinek nagy az igazság érzete és dühíti az hogy a legtöbben nem tesznek semmit de mindenük megvan akik meg tesznek azok meg alig élnek. A lényeg ez lenne hogy ezt mivel lehet megszüntetni hogy ne erre koncentráljak!?

2018. febr. 15. 05:52
 7/9 anonim válasza:
Csinálj egy rajzversenyt, és díjazd a legjobb rajzot, hátha szegény gyereknek egy életre elmegy a kedve a művészettől.
2018. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ez jó ötlet! Akkor megtapasztalják mi mit éreztünk! Amugy kisgyerek nwm vehetett volna részt csak az annya elérte hogy indulhasson.
2018. febr. 16. 05:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugyhogy mellözzük a "szegéény kisgyerek kifejezést" mert nem az .megint a kisgyerek a jó mert kicsi. Hihetetlen hogy ettől nem lehet elvonaztoztatni.
2018. febr. 16. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!