Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál az egyik lány?

Miért utál az egyik lány?

Figyelt kérdés
Ötödikes lány vagyok, kicsit félénk, de nagyon jó tanuló. Vannak barátaim és most összevagyunk vonva, egy kis zűr miatt (egész felsőben így lesz). Van egy lány, aki emiatt mostmár velünk jár egy osztályba. Ő is jó tanuló. Én csak 1-2 dologban vagyok nála jobb, ő pedig tesiből nálam. Az én mostani barátnőimmel nagyon jól kijön, velem meg változó. Egyszer kedvel, egyszer nem. Sokszor úgy néz rám, mint egy gyilkosra és ha mondanak neki rólam valami rosszat, vagy megkérdezi tőlem, vagy egyetért velük. Nem tettem vele semmi rosszat, mindig barátkozni akartam vele.
2010. jún. 8. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem van valami baja veled sztem derítsd ki h mi...

vagy az is lehet h nem leli a helyét az osztályban.....

vagy írígy rád mert te sok mindenkivel kijössz

lehet h csak magányos találd meg vele a közös hangot!

2010. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neki is vannak barátai, csak azt nem értem, hogy velem mi a baja... Soha nem ártottam neki, nem is akartam, nem vagyok olyan. Sőt, barátkozni szerettem volna vele.
2010. jún. 8. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaah igen én is az irigységet akartam mondani...

Te miben vagy jobb nála??Mert lehet h ez közrejátszik és emiatt vagytok szarban

2010. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Kb. egyformán tanulunk, kedveli az ofőt és én is. Néha jobban teljesítek, meg egyszer ellenőriztuk a jegyeket (akkor összevoltam veszve barátnőimmel) és mondta az ofő, hogy nekem mit ellenőrizzen mert minden ötös. Erre akivel összevoltam veszve, suttogta, hogy csak barátságból nem. Ez a lány meg mondta, hogy hát ja, pedig azt se tudta, mi történt...
2010. jún. 8. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
De van amikor ő jobb nálam, pl. tesiből sokszor.
2010. jún. 8. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen irigy. Szerintem ne foglalkozz vele, legyen neked is ő közömbös.

Az meg, hogy valamiben ő jobb, az lényegtelen, mert biztos ő akar az egyedüli legjobb tanuló lenni, hogy minden tanár őt dicsérje és ne legyen vetélytársa.

Csak azért is tanulj még jobban, mutasd meg neki! :) És ne foglalkozz az ilyenekkel, barátkozz azokkal, akik szeretnek és nem érdekből vannak veled. Nem kell mindenkivel jóban lenni.

2010. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még csak az 5. Ne félj, mennek lefelé az átlagok nemsokára, jön a hormonzivatar és ott majd eldől, hogy kinek marad jobb az átlaga kettőtök közül.
2010. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ahha érteem hát próbálj meg beszélgetni vele meg mittoméén kináld meg a csokidból meg ilyenek de a lényeg h próbálj vele szót értenii
2010. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. jún. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!