Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ilyen szituációban?

Mit tegyek ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok aminap történt velem egy eset,hogy egyik haverom elhívott a névnapi bulijába.

Hát el is mentem voltak jó nők megy egyebek,szóval mondhatni elég jól éreztem magam.

Na de arra került a sor hogy Mersz vagy Mersz játékot játszottunk.Rám esett a választás.Az volt a feladat hogy borotváljam le szemöldököm.Mivel hullarészeg voltam ezért belementem a dologba.Elkezdődött a vágdosdi,nullás géppel verettem neki.

Ma reggel mikor felkeltem,szétment a fejem.

Há' belenézek a tükörbe,egy csúnya fazont látok,aki megszállta a testem a buli után.Nem akartam elhinni,biztod csak álmodok.A nagy francokat álmodtam :D

Most rajzoltam magamnak szemöldököt filccel.Gondoltam úgyis lejön.

De aztán kiderült hogy alkoholos filc volt.

Szerintetek egy tizes skálán mennyire szívtam meg?



2018. febr. 22. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
annyira nem, a halálos ágyadban majd egy jó viccnek fog tűnni
2018. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!