Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e olyan lány aki szereti...

Van-e olyan lány aki szereti hallgatni párja szívdobogását, vagy ha az övét hallgatják? Ki az aki izgalmasnak is véli bizonyos szituációban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok rajtam kívül ez kit hoz lázba. Illetve ha vagytok ezzel így, tudtára adjátok-e partnereteknek, vagy nem huzakodtok vele elő.


(nem én kérdeztem hasonló témában korábban)

(F)



#izgatás #pulzus #szívverés #szívdobogás #dobogás #hallgatni ahogy dobog #szívverését
2017. szept. 6. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem hallgatni a párom szívdobogását. Megnyutat. Elalvás előtt gyakran szoktam a mellkasára tenni a fejem, neki is jó, nekem is. De pl a tenyemeremt is gyakran teszem a mellkasára hogy érezzem a szívét. Van amikor mondd valami aranyosat, például hogy csak értem dobog a szíve.
2017. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A sajátomat sem szeretem hallgatni, nem tudom miért. Barátom még nem volt.
2017. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A sajátom engem se dob föl. Azt én se szeretem.


2-esnek köszi a fenti linket, bár ahogy elnézem nem kicsit réteg story mindez mert egy jó ideje inaktív a topic.

2017. szept. 7. 12:58
 5/21 anonim válasza:
Szia. Engem nagyon felizgat, ha az én szívverésemet hallgatják. (L)
2017. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Engem is felizgat, megpróbáltam a partnerem tudtára adni, sikertelenül. 39 N
2017. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Utolsó! Mit válaszolt rá a partnered?
2017. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Azt, hogy ez hülyeség, mit akarok szex közben a szívemmel.
2017. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igy eleg kemeny a reszerol. Értem én hogy öt ez nem inditja be de azt hogy erted se teszi meg hogy örömet okozzon vele. Regota tudja hogy ezt elvezed, szeteted? Lehet nem tudja hogy mit kezdjen vele de akkor is :-(
2017. szept. 12. 20:25
 10/21 anonim válasza:
Én még nagyon tapasztalatlan vagyok a témában, de mindig is érdekelt a szív. Nem tudtam eddig hova tenni a dolgot, de örülök, hogy találtam egy ilyen oldalt, ahol erről van szó.
2017. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!