Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ilyen szituációban...

Mit tegyek ilyen szituációban (munka)?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nagyon nem szeretem a mostani munkám. Évek óta itt dolgozom, zéró releváns munkatapasztalatot ad (árkot ások - szó szerint, ha így megy akkor örökre itt maradok mert nem kellek majd senkinek.

Minden vágyam az, hogy hozzám hasonló emberekkel (főleg életkor tekintetében) dolgozhassak egy helyen, megbecsült legyek és azért kapjak normális fizetést. Azt hiszem mindenki ezeket szeretné de nekem esélyem sincs ezekre.


Elgondolkodtam azon, hogy akár van másik munkahely akár nincs, a következő fizetés alkalmával felmondok, így lesz energiám és időm keresni valami mást (van 1 középfokú okj-s papírom, egy bsc diplomám és most másoddiplomázom levelező tagozaton - egyik sem ér semmit). Szerintetek ez őrültség? Mit lehet tenni ilyen szituációban?


Köszönöm!


22/f


2013. okt. 23. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány külföld!
2013. okt. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd!Tanult ember létedre elvállaltál ilyen unalmas,nehéz és alulfizetett munkát,persze meg is kell élni valamiből.A sok diploma és képzés helyett tanulj ki egy szakmát,amiből szépen megélnél amig képzettségednek megfelelő nem akad.PLD.menj el az építőiparba dolgozni,a szakmunkások mellé segítő is kell.IGY NÉHÁNY ÉV ALATT annyi tapasztalatod és tudásod lesz, ami feljogosít téged szakmunkás vizsgára.
2013. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy szakosodni kellene, ha már ennyi időt töltöttem el az építőiparban de tegnap is néztem, hogy a többiek dolgoznak, ültem és bambultam magam elé, folyamatosan mantráztam magamban, hogy mit is keresek én ott (nem azért mert "szégyen", hanem mert semmi kedvem hozzá, ráadásul egyszerű segédmunka, amit nem feltétlen posztgraduális végzettséggel, nyelvvizsgával, OKJ-val és publikációval szoktak csinálni az emberek). Akkor el is határoztam, hogy felmondok, lesz, ami lesz. Ha nem lépek, örökké ezt fogom csinálni... már 1-2 éve ezen gondolkodom teljesen "kiégtem"... Köszönöm!
2013. okt. 26. 02:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kapnál-e végkielégítést (lehet most kib*szott nagy hülyeséget írtam) de ha kapnál inkább rúgasd ki magad az a havi fizu után:) aztán ahogy az első mondta: Irány külföld!
2013. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!