Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szteroid tényleg hízlal...

A szteroid tényleg hízlal vagy csak "felpuffaszt"?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem az lenne,hogy a szteroidtól tényleg lehet hízni?Elég vékony vagyok (nem kórosan sovány,de jó lenne még pár kiló és az istennek se akar feljönni)és itt az egyik erre vonatkozó kérdésnél egyszer olvastam,hogy szedjen szteroidot és erősítsen.Na mármost a kérdésem igazából az lenne,hogy attól tényleg lehet hízni vagy csak felpuffaszt és ha abbahagyom "leeresztek"(lehet,h hülyeség,de ezt is olvastam vhol).A válaszokat nagyon szépen megköszönném...
2010. jún. 8. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A szteroidok nem egészségesek, ha pedig kiderül, hogy szeded őket akkor szivatni fognak ( csak megjegyzésként )


A szteroidok szedése mellett különben szükséges a fizikai munka, a súlyozás különösképpen, és egy megfelelő diéta ahoz, hogy eredményhez vezessen, vagyis izmosodáshoz

Viszont a szteroidok férfiaknál olyanok, mint a zsirégető krémek vagy tabletták a nőknél : egyedül nem tesznek semmit, ahoz neked is bekell segitened. Hiába szedsz szteroidokat és utána lefekszel a matracra olvasni. Nem lesz semmi eredmény


De szteroidokat szedni hizás szempontjából hülyeség, mellesleg számos mellékhatásuk van és elég gagyik azok a srácok, akik ilyesmit szednek

A természetes út a legjobb

2010. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok fiú,hanem lány és tudom,h nem önmagában hoz változást és nem is gondolkoznék ilyenen ha nem lenne rá komoly okom vagyishogy természetesen nem nagyon jön fel rám semmi.Erre csak egy esetleges lehetőségként gondoltam....

De köszönöm szépen a választ:)

2010. jún. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!