Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csökkenthető-e a szemes...

Csökkenthető-e a szemes szteroid kúrák után bekövetkező drasztikus súlycsökkenés megfelelő étrendel plusz fehérjékkel, illetve aminosavakkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 09:08
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

te is igen nagy tudású lehetsz már ne is haragudj.


szteroid kúra után megfelelő étrend????


miért szteroid kúra alatt mitől fogsz nőni, a friss hegyi levegőtől vagy mi a f asztól szerinted???

ha már ilyen szarokon jár az agyad legalább annyit tudnál hogy szteroid kúra alatt is kell ugyan úgy a tömegnövelő étrend.

ha ezzel nem vagy tisztában akkor az már igen csak nagy baj,honnan fogod tudni hogy hogy is kéne azt úgy alkalmazni hogy ne legen súlyos szerv károsodásod ha még ezt sem tudod.

sebaj majd valahogy beszeded ahogy a kis pista javasolta és majd úgy jó lesz.

majd f aszául felszedsz párkiló vizet és örülsz magadnak még le nem tűnik.

de no para mert utána nyomhatsz még egy adag szteroidot és vissza szerezheted az elveszített vizedet.

jó kórházi kezelést kívánok és mihamarabbi jobbulást/gyógyulást majd a károsodásokból.

2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nah idefigyelj kedves hozzáértő:)

1. elég sok mindent megéltem már és tudom hogy itt az "edzéshez" - ez alatt nem csak a testépítést értem- többet értek mint mások. a szteroidokhoz nem...ezt elismerem.


2. igazából barátom kért tanácsot és neki akartam segíteni...de teljesen mindegy. tudom mi a megfelelő étrend, és tudom mikor kell alkalmazni:) MINDIG:) te kis okos:D


3. ha nem tudsz értelmeset válaszolni...vagy egyátalán a kérdésre válaszolni, inkább ne írj...vagy te ilyen gyenge elméjű vagy?

2011. okt. 28. 09:48
 3/12 dirtboy ***** válasza:

hát igen gondoltam hogy beszólsz majd azért mert nem nyalom a segged.

ha meg annyira kened vágod a testépítést jobban mint bárki más akkor meg minek kérdezel ilyen hülyeséget.

ha szarul szedte él evet hozzá akkor baszhatja mert a vízen kívül nem ment fel rá semmi azt pedig nehéz lenne meg nem is érdemes megtartani.

ha jól szedte ahogy kell és megfelelő és minőségű kaját tolt amit kétlek,akkor a felszedett izom megmarad a sima tömegnövelő étrend és edzés kíséretében ugyanis az nem más mint tiszta izom amit sok szteroidos nem tud elérni.

remélem így már vágod hogy mi kell a felszedett izomnak hogy ne épüljön le, te mindenkinél jobban hozzá értő zseni.

én sem értek a szteroidhoz igazán de azt azért tudom hogy mi kell az felszedett izom megtartásához.

azt megkérdezném hogy miért te kérdezed meg másnak ezt???

valahogy gyanús hogy a szteroidos kérdések többsége mind havernak kell és nem a kérdezőnek.

2011. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

ja még az érdekelne hogy honnan tudja biztosan hogy az tényleg az amit mondott a díler?

hogyan tudja ezt haverod biztosra venni hogy azt kap amiért fizetett?

ismerek olyat ki kapott pár jó kis bogyót,gondolta jó nagy lesz aztán hopsz,hónapig járta a kórházat.

2011. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Figyelj:)

Én most regeltem ide...nem igazán tudom hogy mennek a dolgok de ha úgysem tudod ki vagyok akkor nem mindegy hogy nekem kell a tanács vagy spanomnak?:)

Teljesen mindegy mint mondtam volna...de higgy amit szeretnél. Nem tudom hogy milyen cuccot kapott mert ehhez sem értek ő meg bízik az árusítóban:)

Azért kérdeztem meg mert azt állítja hogy azt mondták neki hogy idézzem " a szemes kúra után nagyon visszaesik az ember" ... és nem tudja hogy érdemes-e akkor.

2011. okt. 28. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá, akkor hogy kérdezhetsz ilyet? A helyes kaja alap.

"Iskola, Máté fiam, iskola!"

Dirtboynál a pont, kedves kérdező.

2011. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha bízik a dílerben akkor kérdezze meg őt...
2011. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondom még egyszer:)Nem értek sem én sem a barátom a szteroidokhoz kedves faszomtudjakivagy...hihetetlen hogy milyen hülyék az emberek...
2011. okt. 28. 13:57
 9/12 dirtboy ***** válasza:

akkor ne szedje a haverod ha nem ért hozzá.

ilyen egyszerű a válasz.

és ez egy normális válasz volt ha hiszed ha nem.

2011. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valaki esetleg egy tanács is?:)

tehát mégegyszer... állítólag szemes kúra után sok a visszaesés...igaz?

hogyan kerüljem el?

2011. okt. 28. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!