Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok sok évvel olyasmi\mik...

Sok sok évvel olyasmi\mik történt\történtek velem, ami nem egy leányálom. Érdemes lenne elmondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ovodás korom környékén többször molesztált egy rokonom...Valahogy ez a dolog mindig ott volt,e miatt kevesebbnek éreztem magam,de mindig próbáltam rajta túllépni,mintha meg sem történt volna,ez sokszor sikerült,vagy ha nem,akkor egy kiadós sírás segített,de mostanába valami egészen más van,hétvégén csak alszom,nem találkozom a barátaimmal,mindenen sírok,és ezt a marhaságot gondolom át,hogy hogyis történhetett meg..Nem tudom mi történik velem..jobban érezném magam ha elmondanám ezt a terhet? Vagy butaság lenne?

16\L


2018. febr. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek akrod elmondani? Ha találnál egy jó pszichológust, az valószínűleg hasznos lenne.
2018. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is a szüleidnek, persze, ha megértő, bizalmas viszonyban vagytok. Ha nem mindenképpen keress egy felnőttet akiben megbízol és igen menj el pszichológushoz, olyanhoz, aki kimondottan ezzel a témával foglalkozik. Keress rá a neten.
2018. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
elkapott a divat? 10 évvel ezelőtti esemény miatt siránkozni? Persze mondd el valakinek, ha ez segít, de eddig miért nem tetted meg?
2018. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem,nem kapott el semmilyen divat,már régóta próbálom\Szeretném elmondani,de nem megy,a szüleimnek semmiképpen,szörnyen szégyenlem magam e dolog miatt. Ha divatból csinálnám,akkor sajnáltatnám magam,és cirkuszolnék,de ezt nem teszem.Örülnék ha nem feltételeznél ilyem badarságot! Előző két válaszolónak pedig köszönöm!
2018. márc. 2. 06:08
 5/5 A kérdező kommentje:
*Ilyen
2018. márc. 2. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!