Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy nem szeretem az...

Baj, hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés
Mindenki elolvad körülöttem az állatoktól, én meg jó esetben közömbös vagyok, rosszabban idegesítenek. Legkevésbé a kutyákat bírom, büdösek és hangosan ugatnak, de a többiért sem vagyok oda. Ez normális? Természetesen soha nem bántanék egyet sem, teljes szívemből elítélem az állatkínzókat.
2010. jún. 9. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem bántod őket addig nem baj
2010. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj. a mostohaanyám a macskákat ki nem állhatja. Azt mondja nem szereti a stílusukat. de bántani nem bántja őket. ennyi.
2010. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

"Aki az állatokat szereti, az rossz ember nem lehet..."


Nem ítéllek el, de én el nem tudom képzelni, hogy hogyan nem

lehet szeretni az állatokat. Jó én se szeretem mind, meg van amelyik hidegen hagy, de ha az út egyik felén emberek mennének a másikon meg állatok, inkább mennék az állatokkal, jobban elviselem őket! :D

2010. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

3! Idézni csak pontosan, csak szépen, úgy érdemes (Vigyázat! Irónia!), ugyanis a virágok és az állatok nem egyeznek meg :)


Az állatokat én szeretem, leginkább megsütve, jól megfűszerezve. Viccet félretéve, nem probléma, hogy nem szereted őket, nem babusgatod.

2010. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj, de azért egy randin ne ezzel rukkolj elő ;)
2010. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj én sem vok oda értük.. egy-két állat van amivel kiavgyok békülve és ennyi..
2010. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
dejó h nem vagyok egyedül. tök megnyugodtam most :D semmi baj nincs vele szerintem.
2010. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

lényegében mi is állatok vagyunk.

ha az embereket szereted, lehet, h a majmokat is. :D

persze nem kell minden embert szeretni, sőt az elég nehéz, de ha egyet sem szeretsz, akkor már baj van.

2010. jún. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
46%
nem baj csak ne bántsd őket. büdősek buták s nyalogatják a saját seggüket.pfffujj
2010. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Valahogy nem tudnék úgy írni, hogy ne kössek beléd. ( pl:. Mi az, hogy a kutyák büdösek??? fürdetni kell őket és kész. Folyton hangosan ugatnak?? foglalkozni kell velük)

Amíg nem fogod őket rugdosni meg ilyesmi nem baj, de egy nagy állatbarát közelében ne szapuld a kutyákat például, mert nme fogja megérteni, ahogyan én sem tudom.

15/L

2010. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!