Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merek venni semmi...

Miért nem merek venni semmi sajnálom magamtól a dolgokat?

Figyelt kérdés

Külföldi munkából tettem félre pénz hogy majd megvalósítom a dolgaimat amit szeretnék kicsit "élek".

Kondizás,motozorás,nyáron fesztivál,egy gamer pc stb.

De eddig még semmit se vettem/költöttem mert félek hogy megbánom :/

Van aki hasonló esetben van ?

22f



2018. márc. 8. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem helyes, ahogy gondolkozol. Azért dolgozunk, hogy pénzünk legyen, amiből majd megvehetjük a nekünk szükséges dolgokat. Kérdés, mit tartunk éppen szükségesnek.Ha van célod, amit meg akarsz venni, vesd össze a fejedben, hogy miért lesz ez jó neked, illetve mi lehet az, ami miatt megbánod. Beszéld meg a szüleiddel vagy olyan barátaiddal, akik őszinték hozzád és nem a Te pénzeden akarnak élősködni: közös kirándulás, utazás, egy név- vagy születésnap megünneplése, vagy éppenséggel azok, amiket a kérdésedben leírtál. Az helyes, hogy megfontolt vagy és nem szórod fölöslegesen a pénzedet, de a fukarságnak is van határa, ne ragaszkodj görcsösen a garashoz. Ha válaszom nem elégített ki, fordulj pszichológushoz és nyíltan tárd fel előtte a problémádat, semmit se hallgass el. Sok szerencsét!
2018. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!