Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megöltem egy ruhamolyt és...

Megöltem egy ruhamolyt és nagyon sajnálom. Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam elkapni, hogx majd kidobom az ablakon és kint él tovább de úgy voltam vele hogy az se akkora baj ha véletlen összenyomom szóval annyira nem vigyáztam rá. Most nagyon fáj, hogy néhány ruhadarab miatt vettem el egy ártatlan lénynek az életét, aki nem akar rosszat csak táplálékot keres.
2017. febr. 24. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengedted volna akkor sem élte volna túl, mert hideg van. Szóval tulajdonképpen tökmindegy.
2017. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis apróságokon tovább kell tudni lépni. Szerencsétlen bogár előbb vagy utóbb úgy is meghalt volna. És lehet hogy kint meg nem talált volna semmi ehetőt, és azért halt volna meg. Bogaraknál sosem lehet tudni...
2017. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Martin3410 ***** válasza:
Hagyd a fenébe tedd túl magadat rajta.Többször is írtottam molylepkét és egyáltalán nem sajnáltam őket.Másrészt meg lehet hogy meghalt volna akkor is hogyha kidobod az ablakon.Nyugodtan lehet állatgyilkosnak nevezni meg lelehet pontozni.
2017. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem egy könyvmolyt öltél meg. Akkor milyen lelkiismeret-furdalásod lenne!
2017. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A szívemből szólsz. Én egyszer képes voltam sírni emiatt. :D
2017. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kb 5 évesen egyszer véletlen kinyírtam egy békát. Az udvaron játszottam mezitláb és hirtelen a lábamhoz ugrott egy, én meg ijedtemben rùgtam egy hatalmasat, telibe a békát. Repült vagy 10 métert és kiterült, meghalt. Na, engem is baromira furdalt a lelkiismeret. Aztán egy idô után elfelejtettem. Engedd el. Ráadásul a molylepke mégis csak kártékony állat.
2017. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj erre az egésszre úgy, hogy te csak azt védted meg ami a tiéd, bárhogy is történt. A természetben ez így működik !


LÉGY ERŐS ! TUDD, HOGY AMIT TESZEL AZ JÓ ! :)

2017. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen.Három évig gyászoltam
2017. aug. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!