Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok változtatni a...

Hogyan tudok változtatni a berögzült viselkedèsformámon?

Figyelt kérdés
Ha nem is látványosan,de úgy èrzem könnyebb engem ugráltatni munkahelyen az átlagnál.Hajlamos vagyok az ilyesmire,hogy tedd arrèbb ,meg stb..Sajnos volt olyan szitu is,mikor kènyszerítve èreztem magam.Amikor betelt a pohár,akkor meg nem akart velem senki dolgozni,ami a főnöknek is gondot okozott.Folyamatosan dolgozok magamon.Járok pszihológushoz is ,ès pszihiáterhez.Úgy èrzem sokszor a változtatás elszedi az energiám,ès fontos gyerekkel kapcsolatos dolgokat elfelejtek.Kezdem úgy èrezni,hogy jobban járok,ha elfogadom magam.Mindenkinek van gyenge jellemvonása.
2018. márc. 17. 11:21
 1/1 anonim válasza:
Dr. Joseph Murphy könyveit ajánlom (Tudatalattid csodálatos hatalma). Sok éve használom eredménnyel.
2018. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!