Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem le járt az idom...

Úgy érzem le járt az idom szerintetek?

Figyelt kérdés
Minden nap azért küzdök jobb legyen de sok minden kudarcba fullad. Szinte már kimerültem sok fájdalomba nem tudom ellene mit tenni. Lassan fel emészt ez a környezet. Elegem ebből az életből már nincs erőm semmihez változtatni akartam de nem tudtam többször se! Minden percben ürességet fájdalmat érzek a szívembe nincs miért dobognia nincs élet már. Nem tudok miért élni. Már több éve ebben szenvedek. (Nem vagyok hívő stb... és nem érdekelnek ezek a isten dolgok meg Jézus ezt meg azt olvsd el sose segítettek...) nem tudok enni aludni élni se ettől a gyötrő lelki fájdalomtól mivel kapcsoljam ki magam ?

2018. márc. 19. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. márc. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan, még el se jött. Hogy járhatott volna le?!


A te időd akkor kezdődik el, amikor túl leszel a nyavajgáson. Jó utat!

2018. márc. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig csak jobb jöhet a rossz után.
2018. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez osztég a pátosz!

.

"Minden percben ürességet fájdalmat érzek a szívembe nincs miért dobognia nincs élet már."

Amíg minden percben erre gondolsz, nem jut időd a változtatásra.

Ne zuhanj magadba, van elég fekete lyuk a mindenségben.

Tűzz ki magadnak ÉRTELMES CÉLT (ami küzdelmes, de nem elérhetetlen) és küzdj annak megvalósításáért!

2018. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak annyira nehéz most minden
2018. márc. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!