Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság az egyetlen...

Az öngyilkosság az egyetlen kiút ebből? 23F

Figyelt kérdés

Röviden és tömören belefáradtam abba, hogy nekem semmi nem jön össze soha, minden szerencsétlenül alakul és ezerszer annyit kell küzdenem mindenért, mint egy átlag embernek.

Rusnyának születtem, a genetikám is borzalmas, a családom anyagilag nem áll jól, tanulmányaimat rosszul választottam meg, mindig le vagyok égve teljesen...mindenhol csak azt látom, hogy a korombeli férfiak tehetős családból származnak, kocsit, házat kapnak, ki vannak tömve, jól néznek ki, rajonganak értük a csajok...vagy ha ez nem is áll fenn mind, de szerencsésen jönnek ki a legtöbb helyzetből, megfognak egy jó állást, jó fizetéssel, ismerős révén...én ezt meguntam, hogy csak egy ronda, jelentéktelen, szerencsétlen lúzer vagyok, akinek semmi öröm nem jut az életben.


2018. márc. 31. 21:26
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
88%
2018. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Az örömnek elsősorban belülről kell jönnie, lehet drága autód, jó állásod, sok pénzed, nézhetsz ki jól és lehetsz ugyanúgy összetörve belül. Ha megkapnád ezeket mind, hidd el nem lennél boldog ha nem tennéd helyre magadban előtte a dolgokat. A boldogság nem ezekkel jön, azért mindenkinek meg kell dolgoznia és lehetsz te is boldogabb mint egy miliárdos.

És nem, nem az öngyilkosság a kiút, 23 évesen még előtted az élet. Most a gödör mélyén vagy és úgy tűnik, hogy sose leszel feljebb, de leszel. Az egész a fejedben van. Értem hogy nehéz ezt belátni és ha be is látod akkor is a változás még nehezebb, de ha kicsit elhatárolódsz a negatív gondolataidtól, akkor biztos vagyok benne hogy tudsz találni olyan dolgot amiért érdemes küzdeni.

2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Skaiiripa válasza:
60%

23 évesen kicsit korai lenne feladni és elkönyvelni magad minden téren lúzernek, hisz még csak most kezdted.

Másnak sem könnyű, nem szabad feladni! 😊

2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

"Az öngyilkosság az egyetlen kiút ebből?" - Semmiből sem az az egyetlen kiút.


"tanulmányaimat rosszul választottam meg" - Akkor tanulj mást!


"mindenhol csak azt látom, hogy a korombeli férfiak tehetős családból származnak, kocsit, házat kapnak, ki vannak tömve, jól néznek ki, rajonganak értük a csajok...vagy ha ez nem is áll fenn mind, de szerencsésen jönnek ki a legtöbb helyzetből, megfognak egy jó állást, jó fizetéssel, ismerős révén..."


Túl sokat facebookozol, azért hiszed ezt. Ha személyesen is tartanád velük a kapcsolatot, akkor látnád, hogy egyáltalán nem fenékig tejfel az ő életük sem.

2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
46%

Jo lesz, jo lesz srac. Teher alatt no a palma. A lehetosegek adottak, van problema, van teher, sok szar van, lapatolj. Es huzd ki magad a dologbol.

Hagy mar ezt az emo-t. Lement a divatja. Hagyd a facebookot instat (ha logsz ezeken) mert kicsorbitjak az embert. Nyugodjal le, ne masokat nez, hogy nekik milyen jol megy, hanem magadat, pl en a fel karomat oda adnam a te helyzetedert. Szoval....nyugi!!!

2018. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Menj ki külföldre dolgozni, jobb lesz az anyagi helyzeted.
2018. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak a facéból indulok ki akkor 22 évesen tök normális hogy mindenki hawaiin nyaralgat, meg az USA ban héderezik, esetleg japánban.


De ahhoz hogy ezt a nyomást le vedd magadról el kell szakítanod másoktól magadat.

Nekem 22 évesen ment galyra az életem. Mindenki haladt a céljai felé az én életem meg összedőlt. Egyszer aztán befejeztem az önsanyargatást, összeszorítottam a fogam és a változazosság kedvéért önmagamat kezdtem lekörözni. És jéé... teljesen jó lett az életem.

Aki gödörbe került annak 2 lehetősége van. Vagy ott herdeverdél és jajgat amíg meg nem döglik vagy felkapaszkodik és próbál kivergődni.

2018. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Az öngyilkosság soha nem megoldás, hidd el, minden ember életében vannak olyan időszakok, amikor ezen gondolkodik. De csak azért, mert ez egy totálisan beszűkült tudatállapot, ami nem engedi észrevenni a nyílvánvaló megoldásokat és lehetőségeket.

Nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is kimásztak már a lelki gödörből és olyanok is öngyilkosok lettek már, akiket kívülállók irigyeltek.

Elsőként javaslom neked Szabó Péter könyvét, Állj félre a saját utadból.

Ő pontosan ugyanilyen gondolatokkal küzdött, azzal a különbséggel, hogy hajléktalan volt, elütötték, hónapokig feküdt a kórházban és totál senkije sem volt. A tizedik emeletről akart leugrani, amikor úgy döntött, hogy beint az életnek és mégsem adja meg magát... Ma milliomos, családja van és az olyanoknak igyekszik segíteni, mint te.

Neki nyugodtan hihetsz, ha ő talpra tudott állni, neked is fog menni.

2018. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az öngyilkosság sose megoldás.

Anyukám nagyon sokszor "elesett" de mindannyiszor fel is állt.

Most sikeres üzlet asszony!

Nem az a lényeg,hogy elesel,hanem az,hogy tudj felállni.

2018. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Rusnyának születtem, a genetikám is borzalmas..."


Ezt ő tényleg elmondhatná magáról, mégis boldogan él. 8 perc:

https://www.youtube.com/watch?v=tcsSWfQXFlM

2018. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!