Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrjít az öngyilkosság...

Megőrjít az öngyilkosság gondolata, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Félelmetes, hogy milyen mélyre lehet jutni, én úgy érzem, már eltűnt a józan eszem is. Semmi sem érdekel, semmihez sincs már erőm, csak ezt a mélységet érzem magamban, mindent ez tölt ki.

Nem akarom megölni magam. És mégis csak erre tudok gondolni.

Gyerekkorom óta depressziós vagyok, szedek gyógyszert is. Miért nem lehet ebből meggyógyulni?



2018. febr. 3. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem akarod eléggé, mert elkönyvelted, hogy depressziós vagy és nehéz belőle kijönni.
2018. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Elso: szerintem marhara ne szolj bele, mert azt sem tudod mi az a depresszio!!!!
2018. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szenes43 ***** válasza:
Nálad most ez az állapot dominál:A depresszió,egy testben élni ami a túlélésért harcol egy elmével ami meg akar halni.
2018. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második, nyasgem. Tudom, mi az a depresszió, 16 évesen öngyilkossági kísérletem is volt, utána is voltam még kétszer, de kijöttem belőle, mert ki akartam jönni.
2018. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

En 24eves srac vok,depresszios.

16 evesen nincs depresszio,az csak kamaszkori depi,hormonok miatt.

A deoresszio csunya betegseg, agyban valami nem mukodik ami kivaltja ezt az allapotot.

2018. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pintér Gábor Sándor válasza:
100%

Nekem is voltak ilyesmi gondolataim, érzéseim.

Volt öngyilkossági kísérletem is.

Persze most azzal fognak jönni hogy gyenge szar vagyok meg csak a figyelmet akarom magamra felhívni, de egyáltalán nem erről van szó.

Nem volt egyszerű az életem eddig.

Elegem lett hogy senkinek nem érek semmit, hogy csak kihasználni tudnak, hogy folyamatosan megszégyenítenek.

Elkövettem szeptemberben talán életem legnagyobb hülyességét.

2 doboz nyugtató, ittam rá, nem igazán hatott...

Próbáltam felvágni az ereim, de annyira punci voltam, hogy a fájdalom miatt nem tudtam csinálni. Fogtam magam, kimentem a vonatállomásra.

Ez talán egy jó döntés is volt.

Itt ismertem meg, talán a legjobb embert az életemben.

Visszarántott. Lefogott, és elrángatott a sínek közül.

Aztán leültünk és beszélgettünk..

Azóta nagyon sokmindent átértékeltem.

Rájöttem hogy hülyesség magamban kárt tenni, olyan emberek miatt akik szarba se vesznek.

Nekik kéne ezt tenni magukkal, ha arra hivatottak csak, hogy az én életemmel játszanak. :D

Összességében.

Nem éri meg értéktelen emberek miatt neked szarul érezned magad.

Találj egy embert akiben megbízhatsz, akinek elmondhatod a gondod-bajod.

Vagy ha már van olyan akiben megbízhatsz, csak kérd a segítségét.

Biztos kezet fog nyújtani és ki húz ebből az állapotból.

Tudod nekem már semmi bajom azóta, rájöttem hogy érdemes még maradni, ilyen emberek miatt, mint a srác aki visszarántott.

Sok ember el fog ítélni ezen az oldalon miatta,poént üznek belőlem és belőleld, való életben már meg is történt.

De nem érdekel. Mert talpra álltam.

Ha gondolod adok elérhetőséget és segítek ha kell. Hátha tudok valamiben segíteni.

Már az is valami ha el tudod nekem mondani a problémákat.

Nem fognak megoldódni, de könnyebb lesz.

Remélem tudok segíteni.

2018. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság a nemi elfojtástól és a megfelelési kényszertől van. Ezek nélkül létezhetetlen.
2018. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet belőle meggyógyulni, szerintem ez egy genetikailag öröklődő hajlam. Én ezt úgy rendezem le magamban, hogy elkezdtem kidobálni, eladni minden felesleges holmimat, hogy amikor eljön a vég, nagy valószínűséggel általam, akkor nyugodt lélekkel távozhassak. Néha elképzelem az örökösök döbbent arcát: "Úristen, milyen rend van itt!" :D . Mert a legtöbb ember úgy dobja fel a pacskert, hogy emberi-tárgyi viszonylatban is rendetlenséget hagy maga után. A mai világtól meg nem fáj búcsúzni, csak a nagyon korlátoltak nem látják, milyen gyötrelmes állapotba jutott az emberiség, a "teremtés koronája" :P .
2018. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!