Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mit tegyek, az ilyen...

Ilyenkor mit tegyek, az ilyen emberekkel? Minden lent! Eléggé fontos

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm eléggé tiszteletlen.Felsorok pár helyzetet:

- mikor anyukámmal vittük haza kocsival,bedugta a fülesét és zenét hallgatott.Én mondtam neki "Légyszíves xy vedd ki a füledből a fülhallgatót ha velünk vagy" erre azt mondta hogy én miért vagyok bunkó,és anyukám meg csak nézett.Ezt társaságban is csinálja.

-Nálunk aludt és ilyenkor a nappaliban a kanapén alszunk,és megkértem rá hogy segíthetne takarítani pl kivinnne a kukába a szemetet de ő rám sem figyelt és elkezdett videochatelni egy barátnőjével,aztán mikor megmondtam neki hogy ez rosszul esett 1 hónapon át sértődve volt rám.

-Papámék eléggé gazdagok,és barátnőmmel 1x átmentünk hozzájuk jégkrémet enni,és nekik 5db zacskó jégkrémük volt,erre a barátnőm 8db - t kért,és megkérdezte nézhetünk e tv-t,mondtam oké bementünk az egyik vendég szobába és néztünk majd 5 percre rá azt veszem észre hogy le fotózta mind a 8db-t és kirakta instára : huhu apa hozott fincsiket😍


Ezek nekem nagyon rosszul esnek,nem tudom ilyenkor mit lenne illendő mondani!



2018. ápr. 16. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és én 13 éves vagyok barátnőm 14
2018. ápr. 16. 16:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekesen viselkedik mert még azok vagytok
2018. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd. El kéne engedned, vagy beszélj vele. Az nem jó kapcsolat, ahol nem meritek egymásnak elmondani a gondjaitokat és különben is, mi értelme van vele járnod, ha inkább csak rossz élmények vannak. Tehát mindenképp beszélj vele! Ha nem érti meg, akkor meg nincs értelme, hogy folytatódjon. Nyugi, akkor is fogsz találni valakit, akivel tényleg érdemes lenni! Nem kell elsietni semmit.Gondold át, megéri e ez?Hogy szereted e ennyire? Én hagynám a csudába a helyedben. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni :)
2018. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!