Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek? Nem tudom milyen...

Mi legyek? Nem tudom milyen szakmába kezdjek

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy majd milyen faktot vegyek fel és hogy mi legyek,mit dolgozzak. Körülöttem nagyon sok mindenki tudja már ,de nekem nagyon ötletem sincs. Hátha tudtok segíteni,ezeket szeretem: szeretek nagyoon csinosan öltözködni elegánsan,emberek közé menni,mutatkozni.

Ezekben nálam nincs akadály. Kérlek segítsetek!!



#öltözködés #elegancia #Cainosan #emberek között lenni
2018. ápr. 25. 18:46
 1/3 anonim válasza:

Amit erzel, teljesen normalis. Abban az idoszakban, amikor a fiatalokat palyavalasztasra kenyszeritik, ezt nem lehet tul nagy bizonyossaggal tudni.

A problema talan ugy oldhato fel a legkonnyebben, hogy elkonyveled, hogy nem szukseges a teljes elethosszad alatt ugyanazzal foglalkozni.

Valassz valami olyan elso szakmat, amivel jol megalapozhatod az anyagi fuggetlensegedet. Ugy konnyen tudsz valtani, ha ugy erzed, eljott az ideje.

Iskolai tantargygak kozul mi erdekel leginkabb? Van vagy volt valami hobbid?

2018. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magyart szeretem
2018. ápr. 26. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit több információ kellene, mert igy elég nehéz. Kezdetnek ajánlanám ennek a tesztnek a kitöltését, sokat megtudhatsz magadról ha pontosan töltöd ki és ha jól emlékszem, még állásfajtákat is felsorol, amik az adott személyiségtípushoz passzolnak: [link]
2018. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!