Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mihez kezdjek az...

Szerintetek mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem látom az értelmét az életemnek. Most fogok szakmai vizsgát tenni és hát nagyon félek hogy ha nem sikerül akkor csalódást fogok okozni mindenkinek. De igazából nem is nagyon szeretném ezt a szakmát, így hogy belekostóltam hogy milyen is. És eddig nem volt gond mert voltak barátaim. De most nincs egy se. És ez nagyon rossz. Én sose voltam valami barátkozós. És most együtt vagyok egy fiúval mert ő szerelmes belém, de én nem nagyon tudom viszonozni a szerelmét. És egy csepp önbizalmam sincs, mert egész gyerekkoromban csúfoltak a kinézetem végett. És most nem tudom hogy mihez kezdjek. Egyre többször gondolok az öngyilkosságra.
2018. ápr. 23. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem oda írni hogy 19/L
2018. ápr. 23. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Neked legalább van barátod. Én egyedül vagyok, mert nem kellek senkinek. F
2018. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos kellessz valakinek! Rád fog találni a szerelem
2018. ápr. 23. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Kösz, de már nem hiszem. Elmúltam 40. Viszont veled még rengeteg jó dolog történhet.
2018. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem jó ötlet. Neked könnyebb lesz, viszont mindenki másnak sokkal rosszabb. Plusz amiket leírtál, még nem adnak okot erre. Nem tudom mi segíthet neked pontosan, de ha gondolod, írj nyugodtan. Valakinek elég egy jó beszélgetés is, hogy jobban érezze magát. :)
2018. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most miért nincsenek barátaid? Újkeletü ez az érzésed, vagy eddig is voltak ilyen gondolataid?

Ha a kapcsolatodban nem érzed jól magad, akkor nem biztos, hogy érdemes benne maradni csak azért, mert a másik fél szeret. Bár ez valamilyen szinten építi az ember önbizalmát, de idövel nyomasztóvá is válhat, mert a szerelem sokkal több is lehet annál, mint hogy valakit nem akar az ember megbántani, ezért vele marad.


Másik szakmát még mindig tanulhatsz, ha a jelenlegi nem tetszik. Ha a vizsgán csak azért akarsz jól teljesíteni, hogy megfelelj másoknak, az nem jó jel.


Elötted áll még az élet, fel a fejjel, és próbálj olyan dolgokra koncentrálni, amik örömet okoznak. Az öngyilkossággal magadtól veszed el a lehetöséget, hogy boldog legyél.

2018. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A gyermekkori barátom akivel felnőttem, azt mondta hogy nincs már rám szüksége. A másik legjobb barátom pedig letiltott mindenhonnan és nem áll szóba velem. És ezért nem is tudom az okát mert azt se mondja el.
2018. ápr. 23. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 Pont ezt akartam írni én is. A kérdezőnek legalább van valakije. Nekem még az sincs :(
2018. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!