Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolom azt, hogy nem...

Pankuli kérdése:

Miért gondolom azt, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Miért hagyom elveszni a barátaim? Miért nem harcol senki azért, hogy ne veszítse el? Miért vagyok jelentéktelen?
2018. ápr. 27. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem elég fontosak neked ahhoz,hogy tegyél ellene.
2018. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Az előttem válaszolónak igaza van. Lehet hogy nem teszel értük eleget, így persze hogy az van nálad ez ügyben ami, úgy könnyebb elveszíteni a barátokat, bár azért valamennyire ez ő tőlük is függ. Szerintem ezeket a kérdéseket magadnak tedd fel legfőképp, hogy megtaláld magadban a választ. Az pedig nem igaz, hogy senki nem harcol azért, hogy ne veszítse el. Én például szoktam érte néha harcolni, ha úgy látom esetleg a helyzetet.
2018. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kana-chan válasza:

Én is szoktam magam így érezni és már beláttam hogy azért mert nincs önbizalmam illetve félek attól hogy ha cselekszem azzal csak rontok a helyzeten. Viszont bennem van a cselekedni vágyás és az akarás hogy jobb legyek és ne hagyjak semmit sem veszni, így amit csak tudok megteszek.Biztasd magad kicsit lelkileg reggelente kelés után. Én 3 hónapja csinálom és nálam bevált, szóval ha kicsit elveszve érzed magad ez talán segít. Végül is az ember lelke nem lehet olyan nagyon erős mint a teste, nem igaz? Ezért az a mottóm hogy :

Tegyél ellene ha tudsz!!! :)

Próbáld ki te is .....

2018. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!