Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek lazább? (bővebbe...

Hogyan legyek lazább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni... Úgy érzem, hogy erőltetett és görcsölök. A szüleim azt mondták, hogy legyek lazább ne agyaljak azon, hogy hogyan fogok beszélgetni. Jövőre gimis leszek és nem fogok tudni beszélgetni, mert nem tudok feloldódni a társaságokban. Mit tegyek? És hogy csináljam hogy menjen a társalgás????? SEGÍTSÉG!!!!

Egy 14 éves lány.... :( :'(


2010. jún. 13. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt magadban kell lerendezned, mi innen nem tudunk segíteni.


Lélektanilag kell megváltoznod, be kell látnod, hogy az emberek nem bántanak. Ha viszont mégis amiatt vagy félénk, mert sokszor bántanak, csak tapasztalatra van szükséged, hogy kivel barátkozz, illetve kit kerülj el. De legyél erős, és ne foglalkozz más negatív véleményével, persze egy határig.

2010. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Ha lesz önbizalmad, akkor a többi majd jön magától
2010. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tűzd ki célnak, hogy mindenképp szerzel egy barátot. Nézz végig a többieken, akit szimpatikusnak találsz, ahhoz odamész és megpróbálsz elbeszélgetni vele valamiről. Próbálj meg mosolyogni és gondolj arra, hogy sikerülni fog. Nekem bejött. :)
2010. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még válaszok??????

NAGYON IDEGES VAGYOK! :/

2010. júl. 12. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne légy ideges! Majd ha te nem tudsz elkezdeni beszélgetni, majd úgy is a többiek kezdeményeznek, és ha elkezdtek már valamiről beszélni, majd akkor te is bele fogsz tudni kapcsolódni, ne félj. Azok az emberek a barátaid lesznek, szóval úgy is beszélj velünk, mint a barátokkal, gondolom azok előtt nem vagy ennyire feszült. Úgyis hamar összebarátkoztok majd. :D Nem kell izgulni! :D
2010. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

xD Mindig bírtam az ilyen muris csajokat.

Na figyelj! Most mondhatom, hogy nyugodj meg, úgyis ezen fogsz agyalni. És egyre jobban rágörcsölsz. Tökéletesen azt csinálod, amit én csináltam, és ami nem kóser.

A legfontosabb dolog, hogy ne veszítsd el önmagadat. Mert tök jó, hogy mindig azt mondod az adott illetőnek, amit ő hallani akar, de te közben megőrülsz majd. Szóval vállald fel önmagad. Nehogy megváltozz. (tapasztalat)

És még annyi, hogy ne ájuldozz a gimi miatt. A gimi tök átlagos, pár hónap után. Semmi nagy fordulópont vagy valami. Gimi, az gimi. Ennyi.

És, nyugtasd magad azzal, hogy nem lehet az, hogy egy barátod sem lesz. Hát láttál már olyat, hogy valaki egyedül ül a sarokban, és mindenki rajta röhög ok nélkül (lehet láttál, de azt a sarokban ülő illető saját maga akarta, vagy váltotta ki)

Meg hogy 1 hónap, és már a barátnőd mellett fogsz üldögélni, nem egy idegen kretén mellett.

=))

2010. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sulikezdéstől számítva 1 hónap xD
2010. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél fel msn-re
2010. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Tudom, hogy a kérdés nagyon régi de max ha valaki rátalál erre a kérdésre, annak talán hasznos lesz a válasz. xD Szóval nem tudom veled hogy van, de nekem is van egy 'réteg' akikkel történjék bármi, egyszerűen nem vagyok képes beszélgetni. Mással pedig már az első perctől kezdve fecsegek, de úgy hogy annak a másik 'réteg'nek kb leesne az álla :) Nem tudom te milyen vagy, de lehet hogy eddig csak nem a megfelelő emberekkel próbáltál barátkozni nem? :) Ha meg nem akkor bocsi. Csak lehet mással is van így mint velem volt, hogy észre se vettem, hogy nem velem van a baj, hanem a társaságommal és majdnem hónapokig teljesen hülyének éreztem magam.
2011. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!