Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tökösebb, belevalóbb, lazább, menőbb, határozottabb egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy állatjó csajjal összeismerkedtem sulibuliba.Egy hét alatt össze jöttünk.A barátnője mondta,hogy ez a csaj a tökös belevaló laza pasikat szereti, ezzel célzott hogy nekem is annak kéne lennem. Próbálom ezerrel hogy bizonyítsak, bár aki tud az segíthet.
2011. okt. 22. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne fuss utána és ne legyél romantikus balfék...
2011. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem csak add magad. Ismerd meg jól a lányt, és közvetlenebb leszel. Na meg egy csaj mellett könnyű férfiasnak leni, úgy értem sztem ez jön magától.
2011. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A próbálkozással pont az ellenkezőjét fogod elérni, ugyanis rögtön érezni, ha valaki nem olyan valójában, amilyennek mutani akarja magát. Az tökmindegy, hogy a barátnő mit mond, a csaj most veled van, nem valaki mással.

Próbálj meg magabiztosabb lenni, hiszen nincs okod arra, hogy ne legyen önbizalmad. Amiket felsoroltál azok mind olyan tulajdonságok, amik a magabiztossággal természetesen jönnek maguktól.

Az a lényeg, hogy nyugodj meg, add önmagad, hogy a csaj téged szeressen meg, ne pedig egy álarcot.

2011. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 life is beautiful ***** válasza:

a tökösséghez elég ha van önbizalmad ,az önbizalomhoz sikerek kellenek ,akárhonnan ,csak elismerjenek :)


meghát melyik csaj nem szereti a belevaló pasikat?..:D

2011. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben megfogadom az első válaszoló kommentjét.Amúgy akkor a romantikából inkább közönségességbe kell áttérni ha jól fogom fel ...
2011. okt. 22. 23:05
 6/9 A kérdező kommentje:
az is furcsa hogy a filmekben romantikus udvarias meg ilyesmi férfit ábrázolnak. Valóságban meg főként a vad belevaló tökös fiúkat.
2011. okt. 22. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg a harmónia önmagaddal. Ha udvarias, romantikus vagy alapbeállításban, akkor ne kezdjél érdes macsót játszani, mert annál nincs szánalmasabb, amikor valaki, megfeleniakarásbór szerepet játszik. Ha a csajnak nem jön be az "úriember" attitűd, akkor nem való ahhoz a pasihoz, aki úriemberként viselkedik. Akkor keresgéljen a matrózok között.

Lényeg az, Kérdező, hogy semennyire ne görcsölj, ne akarj megváltozni miatta. Ha bejössz neki, akkor a Te saját egyéniséged miatt fogsz bejönni. Ha nem jössz be, akkor ne manipuláld azzal, hogy színjátékba kezdesz. Csúnyán visszaüthet.

Az én jelszavam a párkapcsolatokra: őszinteség és alakoskodásmentesség. (Taktikázás kizárva.)

2011. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A lazaság és a belevalóság nem azt jelenti, hogy romantikusból közönségesbe kell áttérni, ezt honnan vetted??? Uramisten...

Miért ne lehetne attól még valaki romantikus, hogy közben magabiztos és laza???

Semmi öszefüggés nincs.

Mi nők csak a töketlenkedőket nem szeretjük, akik maguk sem tudják, hogy mit akarnak. De amit még jobban utálunk az az, ha valaki bunkó. Épp a napokban írtam át egy srác nevét ne vedd fel-re a telefonomban, miután valamiért az addig kicsit félénknek tűnő srác elkezett kissé bunkón beszólogatni, meg elég közönséges poénjai voltak... Lehet, hogy ő is hasonlóan bután fogta fel a csajozást, nem tudom, de az biztos, hogy minden nő arra vágyik, hogy tiszteljék, szóval az ilyen nem jön be...

2011. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Viva0802 válasza:
Légy önmagam és olvasd el az Elcsábítani hamupipőkét című könyvet.Egy-két trükköt bevetsz és kész;)
2014. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!