Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A környezetem másnak lát,...

A környezetem másnak lát, mint amilyen vagyok! Hogyan tudnám megváltoztatni a véleményüket?

Figyelt kérdés

Elsőnek is csúnyának, másodszor pedig koravénnek tartanak. Pedig egy átlagos 23 éves lány vagyok. Szép nem vagyok, de szerintem csúnya sem. Nem vagyok se kövér, se sovány, sminkelek mindennap, öltözködésem átlagos, fekete, hosszú és egyenes hajam van. Szóval átlagos vagyok. Mégis mindennap megtisztelnek azzal a véleménnyel, hogy milyen ronda vagyok és senkinek nem tetszem. 4 éve van barátom, de még ez idő alatt még soha nem mondta, hogy jól nézek ki. Senki nem udvarolt még nekem, és ez kicsit hiányzik. A kisugárzásom mondjuk olyan, hogy inkább taszítom az embereket. A másik, hogy öreglánynak tartanak, pedig fiatalos a gondolkodásom azzal a különbséggel, hogy komoly vagyok és szabályokhoz kötött. Szeretnék én is sokat csavarogni, de munka, egyetem és beteg gyerek mellett nem jut ilyenekre időm. Ez alapján ítélnek meg. Pedig szeretném ha nem is szépnek, de egy kicsit tetszetősebbnek látnának.

Csak annyit kérek, hogy azt ne írjátok, hogy ne foglalkozzak más véleményével, mert szerintem nincs az az ember aki, ha mindennap a kritikát hallja csak elengedi a füle mellett. Bocsi, hosszú lett.

Köszi mindent!


2010. jún. 13. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

volt velem is ilyen aztán elhatároztam hogy megváltozom : új haj( szín stílus) új ruhák más parfüm mindent megváltoztam mindenben és ahogy nőtt az önbizalmam úgy mások is szépnek tarttak

fél éve határoztam el magam és csodásan érzem magam már strandon is voltam tavaly egész nyáron hosszú farmerben sétálgattam elhiheted szörnyú volt és ahogy leírtad magad nem lehetsz csúnya szóval fel a fejjel és legyél büszke magadra és ha úgy gondolod változtass magadon néha új dolog önbizalmat adnak

2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is neked kell elhinned, hogy vonzó vagy. OK h ezzel győzködöd magad... de komolyan el kéne hinned! Az emberek elsősorban az önbizalmat figyelik. Ha észreveszik, hogy az hiányos... mindig bántani fognak. De ha 1 kicsit is azt mutatod h van (mégha ez eleinte nem is teljesen igaz...) máshogy fognak hozzád állni. Egy gyönyörű önbizalommentes lány... és 1 nem túl szép... (mondjuk elég ronda...:S) de magabiztos lány közül mindig azt választják, akinek van önbecsülése. Ha elhiszed h jó vagy, vagy először legalább sikerül másokkal elhitetned h így gondolod... sokkal jobban fognak látni!

Minden csak az önértékeléseden és a bátorságodon múlik!

Sok sikert ;)

2010. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Úgy fogom tenni, ahogy azt leírtátok!

Mégegyszer köszi!

2010. jún. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!