Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék a nyáron?

Mit csinálhatnék a nyáron?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Budapest mellett lakok.

Szóval az olvasás, tornázás, film nézés, medencézés, gépezés, főzőcskézés tölti ki eddigi nyaram minden percét. Nos a barátaimra nem számíthatok, mivel mindenki nyaral, a barátjával van, vagy épp fesztiválozik vagy csak messze lakik és lusta Bp-re feltolni a képét.

Van egy barátnőm, aki most jött haza Amerikából és rajtam kívül nincs más ismerőse. Ezért elég sokat kell majd vele lennem..

Szóval miket lehet csinálni azokon kívül mint amiket felsoroltam?

Még pár probléma: Nincs pénzem és nem is kérhetek, max 1 ezrest ebbe a hónapba. (nekem még van egy kevés)

Strandolni nem fogok menni, mivel dagadt voltam és lefogytam, de megjelentek ezek az undorító csíkok és biztos, hogy nem fogom levenni a ruháimat.

A szórakozóhelyre eljárás pedig azért nem oké, mert max csoportosan mennék, de senki sem ér rá egyszerre.



Nos ötlet?


2010. jún. 13. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az én apám ezen a hétvégén 3x elmondta hogy találjak ki apró kis terveket, amiket véghez viszek ezen a nyáron

pl.: nézzek meg egy filmsorozatot, stb..

te is találj ki ilyesmit, pl, kicsiszolom a fürdőszobát vagy nemtom:D

2010. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valami laza kis munka, mint opció, kilőve?
2010. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mint például?

Kerestem interneten, diákszövetkezeteknél és mindenhol abba az akadályba ütköztem, hogy nem múltam még el 18 és nincs munkahelyi tapasztalatom, vagy épp 3 megyével arrébb lenne a tökéletes munkahely.

Napokig kerestem, minden rokonomat ráállítottam, de sehol semmi. Szóval a munkának lőttek. Bepróbálkoztam avval is, hogy nagytakarítást csinálok itthon és fizessenek ki, de anyu inkább megcsinálja. XD

Tényleg ti se tudtok semmit?

Valahogy éreztem, hogy itthon punnyadás lesz ez a nyár is. A régi barátaimmal sokkal jobb volt, minden nap buliztunk, alig voltam itthon, most meg könyveket olvasok. :O :S

2010. jún. 13. 19:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Segítsetek be a közeli állatmenhelyen pl..talán még pénzt is kaptok:)

Vagy látogassátok meg Pest szabadtéri ingyenes programjait. Lesz egy pár:)

2010. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
kapáljál napraforgót!
2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

22:14 képzeld el, hogy szinte minden hétvégén lent vagyok Balatonon már március óta és ások, kapálok, gereblyézek, ültetek, öntözök, kötözök, metszek, festek, betonozok, gyümölcsöt szedek, őz szart takarítok. Szóval szerintem meg te menjél és ássál magadnak egy jó nagy vermet! Ilyet csak az ír, aki még életébe nem dolgozott ilyesfajta munkát!

A többieknek pedig köszönöm a hasznos infókat, utána nézek! :)

Még jöhetnek nyugodtan ötletek

2010. jún. 14. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod van a könyv olvasással? Neked ez ciki ( a könyv olvasás) ?
2010. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

MI VAN?? EZT HONNAN A RETEKFELHŐBŐL VOLTÁL KÉPES LEVENNI?

Nos

1. engem ember nem befolyásol

2. Miért tartanék én bármit is cikinek azok közül amit csinálok?! Egyáltalán, mi az hogy ciki? Ez csak egy mesterséges szó, amit az elferdült szubkultúra teremtett ja és már az is ciki ha elmész szarni, szóval én ezt a kincset úgy kiirtottam a szótáramból ahogy csak lehet!


Attól még, hogy utálom az embereket szeretnék tudod nem csak a házban ülni! Érted?! Már két éve nem voltam sehol, nem csináltam semmit, ami nem itthon volt! Nos kipróbáljuk te meddig bírnád?! Még az utcára se mentem ki. Csak suliba el aztán gyors haza, meg se álltam.

Na ezért utálom én a legtöbb embert és ezért tartom az összeset csak korcsnak! Egy koszos, rühes kutyának!

Persze nem mindenkit, ez nem általánosítás, hamar megismerem az embereket, alig pár mondatból és fél óra látvány után, tudom hogy minden mozdulata után milyen az arckifejezése és ebből megkapom a szín tiszta lelki tükörképét! Szerencse, hogy interneten senkit sem tudok így kivesézni. :)

2010. jún. 15. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:

22:14-es vagyok:

Akkor meg mi a f*szt sírsz hogy nem tudsz mitcsinálni,köccsög?

2010. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

vágd fel az eredet kis emós k*rva!!! :D:D:D

menny el közmunkára ukrajnába! biztos jó munkásasszony lehetsz,kis románk*rva :D:D

2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!